"Zombi Çocuk" öldü: Rick Genest Sadece 32 Yaşındaydı - Gecenin Fotoğrafı
En Taze

“Zombi Çocuk” öldü: Rick Genest Sadece 32 Yaşındaydı

huzunlu
“Zombi Çocuk” öldü: Rick Genest Sadece 32 Yaşındaydı

“Zombi Çocuk” öldü: Rick Genest Sadece 32 Yaşındaydı

Görünüşü unutulmazdı: Tüm vücudunu çürümüş  bir ceset görüntüsünde dövme yaptıran ve  bu tarz film rolleri,  model işleri ile geçimini sağlayan Rick Genest sadece 32 yaşındaydı. Montreal’in bir banliyösü olan Mont-Royal’deki dairesinde “Zombie Boy” olarak bilinen Kanadalı modelin cesedi bulundu. Performans sanatçısının intihar ettiği söyleniyor.

Genest, Lady Gaga’nın “Born This Way” adlı videosunda ülke çapında tanındı. 32 yaşındaki çok sayıda reklam filminde de görüldü. Ayrıca erkek manken olarak çalıştı ve aynı zamanda Fransız üst tasarımcı Thierry Mugler tarafından da bir çok defilesinde yer aldı.  Fantezi filmi “47 Ronin” de 2013’te Keanu Reeves ile birlikte ilk Hollywood rolünde oynadı.

Genest, punk ve gecekondu şehri  Montreals’da yaşıyordu ve 19 yaşındayken bütün vücudunu çürüyen bir ceset gibi görünmesini sağlayan dövmelerle kaplamaya karar verdi. Bir röportajında genç yaşında beyin tümörü olduğunu öğrendikten sonra , bu kararı aldığını söylemişti.  Tüm vücudunu kaplayan dövmeler için toplamda, 15 bin Euro harcamıştı. Ancak bu yatırım ona farklı görüntüsünden dolayı  çok daha fazla para kazandırmıştı..

Lady Gaga “Zombie Boy” un ölümü ile sarsıldı

Lady Gaga , “Zombie Boy” Rick Genest’in ölümü için Twitter hesabında  üzüntüsünü dile getirdi.  Twitter’da  Lady Gaga  arkadaşı Rick Genest’in  intiharının “yıkıcı” olduğunu yazdı.  Ruh sağlığını ön plana çıkarmak için kültürü değiştirmek için daha fazla çalışmaya ihtiyaç vardır.

“Arkadaşım Rick Genest intiharı, Zombie Boy yok artık…. Kültürü değiştirmek, zihinsel sağlığı ön plana çıkarmak ve bunun hakkında konuşamadığımız damgalamayı silmek için daha çok çalışmak zorundayız. Eğer acı çekiyorsanız, bugün bir arkadaşınızı ya da ailenizi arayın. Birbirimizi kurtarmalıyız.” Tweeti dikkat çekti.

Başlıklar: , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

02 Ağustos 2018, 10:53

Amerika-Türkiye Arasındaki Rahip Gerilimini Dünya Nasıl Okuyor?

Canavarlaşıyor Muyuz? Bugün yine birçok üçüncü sayfa haberleriyle karşılaştık, hayretler içinde okuduk. Son aylarda yaşananlara baktığımızda ise çoğu bu tarz haberlerin ana karakterlerini yani canavarlaşanların en yakınlardan geldiğini görüyoruz.  Çocuk kaçırma, çocuk istismarlarından tutun da kadın cinayetlerine hatta hırsızlıklara kadar tüm bu ölümlü sonuçlar yakın akraba ve tanıdıklardan gelmiş. Polis...

Devamını Görüntüle