Ücretsiz Video Platformu Youtube - Gecenin Fotoğrafı
En Taze

Ücretsiz Video Platformu Youtube

Teknoloji
Ücretsiz Video Platformu Youtube

Youtube Nedir?

Youtube sanal alemin en popüler  ve en çok tercih edilen video izleme platformudur. Video izleme platformunda eğlenceli komik acıklı dram dolu her türlü videolar bulabilmeniz mümkün. Ayrıca video platformunda sizde kanal açabilirsiniz. Çağımız teknoloji çağı olması sebebiyle oldukça yaygın olarak kullanılan bu platform, kanal açmanıza da olanak tanıyor. Bununla birlikte kanalınıza günlük olarak video yüklediğiniz zaman bu videonun konusu önemli değil. Gelir elde etme şansı yakalayabilirsiniz. Elde ettiğiniz gelir sizin performansınıza bağlı olaraktan oldukça yüksektir. Çağımızda da yaygın olarak kullanılan bu platforma sürekli video atan kişilere Youtuber denir. Youtuberlar düzenli video atarak gelir elde eden kişilerdir.

Nasıl Youtuber Olabilirim?

Youtuber olabilmeniz için öncelikli yapmanız gereken birkaç işlem vardır. Bu işlemlerden birincisi gmail.com üzerinden gmail hesabına ya da Google hesabına sahip olmanızdır. Google hesabınız ile birlikte youtube.com adresine girmeniz ve kanal oluşturmanız gerekiyor. Kanal oluşturduktan sonra güzel logo ya da kapak fotoğrafı ile youtube kanalınızı renklendirmenizi de öneririz. Renklendirme ve dikkat çekme youtuber olmak için ilk adım. Ayrıca bu işlemleri tamamladıktan sonra haftalık ya da haftada en az 2 gün video atmanız gerekmektedir. Sadece 2 gün atmanıza gerek yok. Dilerseniz her günde video atabilirsiniz. Fakat kanalı boş bırakmanız boşlamamanız gerekiyor.

Youtube Para Kazanmak

Youtube kanalınız üzerinden para kazanabilmek için şuanda youtube yönteminin belirli şartları bulunmaktadır. Youtube yönetiminin şartı ise belirli bir aboneye sahip olmak ve belirli izlenmeye ulaşmak. Önceden düzenli video attığınızda birazda kitleniz olduğunda para kazanma özelliğini kullanabilmenize olanak sağlayan sistem, artık bu şartlar sağlanınca açılıyor. Yani artık youtube platformundan gelir elde etmek isteyen herkesin bu şartları yerine getirmesi gerekiyor.

Para Kazanma Özelliği Sonrası Hesabımdaki Değişiklikler

Youtube platformunda para kazanma özelliğinin açılmasının ardından belirli bir kitleye ulaşmanız durumunda artık videolarınız izlenirken reklam çıkıyor. Bu reklamlar sayesinde gelir elde ediyorsunuz. Ayrıca bir süre sonra bu reklamların sayısını ve ne sıklıkla çıkacağını kaç reklam olacağını siz belirleyebiliyorsunuz. Videolara  çok reklam koymanız durumundan bir videodan daha fazla gelir elde edebilirsiniz.

Başlıklar: , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

20 Temmuz 2018, 16:38

Çok öksürmenin nedeni nedir ? Öksürmenin nedenleri ve neden olabilecekleri ile ilgili genel bir bilgilendirme yaptığımız yazımız.

boom
Çok Öksürmenin Nedeni Nedir ?

Mavi Balina’dan Sonra Momo Tehlikesi, Whatsapp’ta Hızla Yayılıyor Mavi Balina oyunu yüzünden geçtiğimiz 1 yıl boyunca birçok intihar haberine şahit olduk. Bu kez de başka bir oyun Dünyada Whatsapp üzerinden yayılıyor ve tehlike saçıyor; adı Momo….Sosyal Medya Platformlarında çıkış yapan ve Whatsapp üzerinden yayılan Momo karakteri artık bir çok kişinin...

Devamını Görüntüle