Youtube Music Kullanıcılarla Buluşuyor ! - Gecenin Fotoğrafı
En Taze

Youtube Music Kullanıcılarla Buluşuyor !

Merakla beklenen YouTubu Music sonunda kullanıcılar ile buluşuyor. İşte uygulamayla ilgili bütün gelişmeler!

Youtube Music Kullanıcılarla Buluşuyor !

Youtube, çok uzun süredir üzerinde çalıştığı Youtube Music’i kullanıcılarla buluşuyor. Hem ücretli hemde ücretsiz (reklam gösterimli) seçenekleriyle sunulacak Youtube Music bu piyasaya daha da hareketlilik kazandıracağa benziyor. Spotify ve Apple Music gibi dev isimler bu pazarda bu uygulama ile nasıl boy ölçüşebilecekler merakla bekleniyor.

YouTube Music ile İlgili Madde Madde Gelişmeler

  • 2 Farklı üyelik stili sunulacak olan versiyonda ücretli versiyonun aylık 10 dolara premium üyelik reklamsız dinleme özelliği diğer versiyonuda alışık olduğumuz reklamlı ücretsiz versiyonu olarak sunulacak.
  • En önemli özelliği youtube geçmişinizde dinlediğiniz müzikler size program tanıtımlı girişinizde önerilen müzikler olarak listenizi doldurmanızda yardımcı olacak.
  • Youtube Red adını Youtube Premium olarak değiştiriyor. Hizmetteki değişikler güncelleme ile değişiklik gösterecektir.
  • Uygulama Google Asistan’a tam destek vermeye devam edecek.
  • Hem masaüstü hemde mobil olarak hizmete geçilecek.
  • Uygulamanın ana sayfasının çok dikkat çekeceğini ve sevdiğiniz sanatçıların albümleri ve yeni müziklerini anasayfada belirtili bir şekilde gözden kaçırmamanızı sağlayacak biçimde uygulamanın geliştirildiğinede dikkat çekildi.
  • Google Play Music hizmeti , yıl sonuna değin tamamen kapatılarak kullanıcıların hesapları uygulamaya kaydırılacak.
  • Salı Günü ilk etapta Güney Kore , Yeni Zelanda , Meksika ve Avustralya’da hizmete açılacak.Diğer ülkelerede kısa sürede açılması planlanıyor.Türkiye’ye ne zaman açılacağı muamma ancak Youtube Music’in geliştiricileri bu sürenin çok geçe kalmayacağını belirtmiştir.
Başlıklar: , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

11 Temmuz 2018, 04:34

Daha Piyasaya Çıkmadı Ama Efsane Oldu:  Galaxy X Samsung’un Katlanabilir Telefonu

Fortnite Mobile Nedir? Bir süredir gündemi oldukça meşgul eden ve tüm oyuncuların severek oynadığı Fortnite Battle yakın Android ve IOS Platformlarında.  Ülkemizde oldukça popüler olarak oynan Fortnite Battle Playstation 4 ve Xbox One konsollarında ücretsiz olarak yayınlanmaktaydı. Yapımcıları tarafından mobil cihazlara çıkarılması planan oyunun ön kayıtları 12 Martta IOS için...

Devamını Görüntüle