En Taze

Yatırım yapılabilecek Yeni Kripto Paralar

Teknoloji
Yatırım yapılabilecek Yeni Kripto Paralar

Yatırım yapılabilecek Yeni Kripto Paralar

Kripto paralar, iniş çıkışları sebebiyle gündemde 2017’deki kadar olmasa da yatırımcıların takibi devam ediyor. Geleceğin para birimi olarak görülen Bitcoin’e özellikle 2018 yılı pek iyi gelmedi. Aralık 2017’deki 20.000 Dolarlık rekor seviyesinden sonra 2018 yılının Ocak ayında başlayan düşüş, yılın ilk altı ayında da devam etti. Şimdilerde 6764 Dolar seviyesinde inişli çıkışlı seyrine devam ediyor. Ancak yatırımcılar 1585 değişik kripto para arasında zirveyi yakalayan Bitcoin’in de çıkışını sürdüreceğinden ve daha yüksek seviyelerde işlem göreceğinden emin olarak gelecek yatırımı yapıyorlar.

Bu arada yeni çıkan alt coinler de Bitcoin’e yetişme çabasındalar. Gerek alt yapısı ve teknik özellikleri gerek kullanım kolaylığı ve hızı olsun geliştirilen bir çok coin borsalarda işlem görüyor. Bu tarz bir yatırım  yapmayı amaçlıyorsanız, yatırım yapılabilecek Bitcoin gibi yükselişe geçecek kripto paralar konusunda mutlaka sıkı bir takibe almalısınız. Göze çarpan küçük rakamlı ancak gelecek vaat eden bir çok coin bulunmakta. Küçük çaplı da olsa yatırım yapıp ardından bir süre unutabileceğiniz bu yatırımlar sizi 2020 – 2021’de milyonerler arasına sokabilir. Bitcoin de aynı mantıkla 2009 yılında çıktığında 10 dolar – 100 dolar arasında yatırım yapan insanlar şu anda Bitcoin milyarderleri olarak geziyorlar. Neden kripto paraları siz de akılcı bir yatırım aracına çevirmiyorsunuz?

Bu yazıda size Ethereum, Litecoin, Dash, Monero,  Bitcoin Cash, Z Cash gibi kendini kanıtlamış altcoinleri değil ama gelecek vaat eden kripto paralar bir kaçından bahsedeceğiz.  Sizlerin de izlemeye almanızı en azından “ah keşke yatırım yapsaydım” demeden ilerlemenizi sağlamak hedefindeyiz. Gözlemleyin, istatistiklerini izleyin ve karar verin.

Golem Nedir?

İnternetin geleceğini merak ediyorsanız işte Golem ve Golem Coin’e neden yatırım yapmanız gerektiğini kısaca anlatalım. Golem Coin ve ICO’sunun çıkış noktası internetin geleceği üzerine kurgulanmıştır. İnternetin süper bilgisayarı olarak adlandırılan Golem, ağına bağlanan bilgisayarlardan gücünü alır. Golem ağı sayesinde web sitelerinin yayınlanma işleminden araştırma işlemlerine kadar tüm işlemleri merkezi olmayan ancak ucuz bir sistem ile geliştirilmiş herhangi bir program için tercih edebilirsiniz. Kısacası Golem ağını kullanıyorsanız bütün dünyadaki insanların bilgi işlem gücüne sahipsiniz demektir.

Geleceğin internet üzerinden gelişeceğinde sizlerde hem fikirseniz Golem gibi teknolojileri bir üst seviyeye taşımayı hedefleyen coinleri gözlemlemelisiniz. Şu andaki piyasa değeri 0.34 Dolar olarak gerçekleşse de 34 dolarlık alacağınız 100 Golemlik  küçük bir yatırım sizi 2020’de belki de daha önce zengin edebilir.

Bitcoin Private Nedir?

Bitcoin ile ZClassic’ten (ZCL) aynı anda çatallanarak üretilen Bitcoin Private adı ile müstesna  gizliliği ön planda tutmak üzere geliştirilen kripto paralardan biridir. İki alt yapısı ve teknolojisi yüksek kripto paradan  özel bir melezi  Blockchain teknolojisinde yürütmek üzere kurulan BTCP ekibi Şubat 2018’de bu işlemi gerçekleştirdi.

Çok yeni olan Bitcoin Private diğer yeni çıkan kripto paralar içinde yüksek bir rakamla satışta…. Ancak gelecek vaat ediyor. Hem iki kripto paranın çatallanmasıyla oluşturulması hem de Blockchain teknolojisini kullanması gelecekte kullanım sinyali veriyor. 10 dolar seviyesinde işlem gören Bitcoin Private, 2018 yılının sonuna doğru 100 dolar seviyesine çıkacağı öngörülüyor.

EOS Nedir?

Merkezi olmayan uygulamalara en güçlü altyapı hizmeti için oluşturulmuş  EOS, platformunda ticari uygulamaları (dApps) gelişimleri için blochain tabanlı bir sistemdir. EOS.IO  ‘yu da bir süper bilgisayar olarak görebiliriz.

Bu anlamda teknolojiyi özellikle internet gelişimini odak noktası yapmış EOS da geleceğin iyi yatırımlarından biri olabilir. 8.55 Dolar’dan işlem gören EOS yıl sonuna doğru 25-30 Dolar seviyelerine ulaşması bekleniyor.

Sonuç

Bu üç alt coini gözlemlemeye alın ve gelişimlerine göre yatırım yapıp yapmamaya karar verin. Golem, Eos, Bitcoin Private’in yanı sıra, Ripple, Naga Coin, Tether,Mithrill, Bytom,Stellar  gibi kripto paralar konularına da göz atmayı unutmayın.

Başlıklar: , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

24 Mayıs 2018, 19:20

#FreeEzhel Ezhel Gözaltına Alındı!

Son yıllarda yaptığı "Şehrimin Tadı" şarkısı ile iyi bir çıkış yakalayan "Ezhel" gerçek adıyla Sercan ipekçioğlu göz altına alındı. Bak bak olaya bak. Yurdum insanının tecavüz etmediği canlı/cansız varlık kalmazken, kadın erkek çoluk cocuk dinlemeden alınan canların sayısız failleri her türlü suçtan aklanırken milletin derdi müzik/sinema sektöründe ne kadar açık...

Devamını Görüntüle