Popüler Uygulama Whatsapp Ücretsiz! - Gecenin Fotoğrafı
En Taze

Popüler Uygulama Whatsapp Ücretsiz!

Teknoloji
Popüler Uygulama Whatsapp Ücretsiz!

Whatsapp Nedir?

 

Popüler olan Whatsapp uygulamasını indirmek için bu makaleye göz atmanızda yarar var. Zamanla akıllı telefonlardaki kullanılan uygulamalarda artmıştır. Her akıllı telefonun olmazsa olmazı mesajlaşma whatsapp uygulamasıdır. Mesajlaşma uygulaması olarak tasarlanan Whatsapp herkes tarafından beğenilerek kullanılıyor. Whatsapp geçen yılda ise milyarlarca uygulama arasından en çok indirilen ve tercih edilen uygulama seçildi. Şık sade ve modern tasarımı ile akıllı telefonunuza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Popüler bir mesajlaşma uygulaması olan whatsapp yardımı ile resim video müzik gönderebilirsiniz. Dünyanın neresinde olursanız olun bu uygulamayı kullanabilmek için internetinizin olması yeterli. Ayrıca mesajlaşma uygulaması olarak tasarlanmasına rağmen birçok fonksiyon kazandırılmasından dolayı konumunuzu da gönderebilirsiniz.  Aynı zamanda uygulamanın sağladığı en güzel özelliklerden birisi ise, mesaj göndermeniz için karşı tarafın çevrimiçi olmasına gerek yok. Uygulama yardımıyla karşı tarafa mesajınızı iletiyorsunuz ve karşı taraf online olunca mesajı alıyor. Sadece internetin olması yeterli olan bu uygulamada mesaj video resim gönderebilmenizin herhangi bir sınırı bulunmuyor.

Whatsapp Nasıl Kullanılır?

Whatsapp uygulamasının kurulu olduğu Akıllı telefonlarda iki adet işletim sistemi bulunur. Akıllı telefonlar IOS ve Android işletim sistemlerine sahiplerdir. İki işletim sisteminin ise farklı market uygulamaları vardır. Bu market uygulamalarından ücretli ya da ücretsiz uygulamalar indirebilirsiniz. Android işletim sistemli akıllı telefonlarda ise, Google Play Store adında market uygulaması bulunur. IOS işletim sistemli cihazlarda ise, App Store uygulaması bulunur. Akıllı cihazınız hangi işletim sistemine sahip ise, işletim sisteminde bulunan uygulamaya girip arama bölümüne Whatsapp yazmanız yeterlidir. Ardından Free ya da Yükle yazan butona gelerek Whatsapp uygulamasını Akıllı cihazınıza indirebilirsiniz. İnternete bağlı olduğunuz sürece hiçbir whatsapp uygulaması ile alakalı herhangi bir ücret ödemezsiniz. Whatsapp uygulaması olan kişilerle doyasıya mesajlaşabilirsiniz. Ayrıca seyahat halindeyken anlık resimler paylaşabilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamayı kullanmanın ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz.

Whatsapp Kurulumu Nasıl Yapılıyor?

Mesajlaşma uygulaması olarak tasarlanan ve dünyanın en çok tercih edilen programı olan Whatsapp uygulamasını cihazınıza indiriniz. Ardından Cihazınızın lokasyonuna göre Türkçe ya da İngilizce olduğunu görürsünüz. Adımları takip ederek ilerleyin. Telefon doğrulama kodu isteyecektir. Telefon numaranızı yazmanız gerekir. Yazdığınız numaraya gelecek olan kodu whatsapp uygulamasına girmeniz yeterli. Ardından Whatsapp isminizi belirlemeniz için gelen kutucuğa Kullanıcı adınızı ya da Adınızı yazabilirsiniz.

Başlıklar: , , ,

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Fadime könüş 10 Temmuz 2018

Çok güzel bi yazı.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

01 Ağustos 2018, 11:57

Otomobil İkiye Ayrıldı, İşte Korkunç Kazanın Görüntüleri

Ezhel Gözaltına Alındı Son yıllarda yaptığı “Şehrimin Tadı” şarkısı ile iyi bir çıkış yakalayan “Ezhel” gerçek adıyla Sercan İpekçioğlu göz altına alındı. Bak bak olaya bak. Yurdum insanının tecavüz etmediği canlı/cansız varlık kalmazken, kadın erkek çoluk cocuk dinlemeden alınan canların sayısız failleri her türlü suçtan aklanırken milletin derdi müzik/sinema sektöründe...

Devamını Görüntüle