Stranger Things 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak? - Gecenin Fotoğrafı
En Taze

Stranger Things 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

İlgi çekici Netflix yapımlarından bir tanesi olan Stranger Things 3. sezonu ile izleyicileri yeniden ekrana kilitleyecek.

hahah
Stranger Things 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Stranger Things 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Netflix’in başarılı dizilerinden bir tanesi olan Stranger Things özellikle geçtiğimiz yıl büyük bir ilgi ile karşı karşıya kaldı. Şu ana kadar sadece 2 sezonu yayınlanmış olan dizinin 3. sezonu için meraklı ve sabırsızlık dolu bir bekleyiş hakim. Peki, Stranger Things 3. sezon ne zaman başlayacak? İşte dizinin yeni sezonu hakkında yaşanan gelişmeler!

Netflix’ten önemli açıklama!

Netflix Program Müdürü olan Cindy Holland, Television Critics Association etkinliğinde yaptığı konuşmada Netflix’in en beğenilen içeriklerinden olan bilim kurgu ve gerilim dizisi Stranger Things’in 2019 yılında yayın hayatına devam edeceğini ifade etti. Holland, dizinin neden bu kadar geç yayınlanacağı sorulduğunda da bunun nedenlerini sıraladı.

Öncelikle dizinin hayranlarının yeni sezondan büyük bir beklenti içerisinde olduğuna değinen Holland, Shawn Levy ve Duffer kardeşlerin bu beklentiyi karşılamak istediklerini, bu nedenle de daha büyük ve daha iyi bir sezon hazırlayarak onlara istediklerini vermek için çok çalıştıklarını söyledi. Ayrıca kendisinin de Stranger Things yeni sezon için heyecanlı olduğunu belirtti ve kesinlikle beklemeye değeceğini sözlerine ekledi.

Bunların yanı sıra konuşmasında dizinin detaylarından da kısa olarak bahseden Holland, yeni sezonda kullanılacak efektlerin ilk iki sezona nazaran daha fazla olacağını ifade etti. Bunu da gecikmenin bir nedeni olarak gösteren Holland, görsel efektler nedeni ile maliyetlerin arttığından ve sonuç olarak da hazırlanış süresinin genişlediğinden bahsetti.

Şu an için “Stranger Things 3. Sezon ne zaman başlayacak?” sorusunun ne yazık ki kesin bir yanıtı yok. Ancak şimdiden izleyicilerin beklentileri şimdiden artmış durumda. İlk başta bir çocuk dizisi gibi görünürken yediden yetmişe herkesi etkisi altına almayı başaran bu başarılı yapım, Netflix dizileri arasında ön sıralara yerleşmiş durumda. Bilmeyenler için dizinin konusundan da bahsedelim.

Stranger Things konusu

Küçük bir kasabada bir çocuğun kaybolması ile bütün kasaba halkı çocuğu seferber olur. Başta çocuğun kaçırıldığı ya da kaçtığı ihtimali üzerinde duruluyor olsa da sonradan olayın altında daha büyük şeylerin yattığı ortaya çıkar. Korkunç doğa üstü olaylar, gizli deneyler ve inanılmaz güçler artık gün yüzüne çıkmaya başlar. Artık kasabada hiçbir şey eskisi gibi değildir.

Başlıklar: , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

19 Temmuz 2018, 22:25

Ay'ın hayranlık verici bir şekilde kızıla büründüğü ve merakla beklenen kanlı Ay tutulması haftaya gerçekleşecek.

boom
Kanlı Ay Tutulması Haftaya Gerçekleşecek!

Daha Piyasaya Çıkmadı Ama Efsane Oldu:  Galaxy X Samsung’un Katlanabilir Telefonu 2017 yılının ortalarından beri telefon ve teknoloji severlerin ilgiyle ve merakla beklediği Samsung Galaxy X  en son dedikodulara göre, 2019 yılının Ocak ayında görebileceğimizi gösteriyor. Bu geç kalmanın sebebi her geçen gün yeni bir eksik çıkması ve sorunlara daha...

Devamını Görüntüle