Sosyal Medyada Yeni Akım Neon Sanatı - Gecenin Fotoğrafı
En Taze

Sosyal Medyada Yeni Akım Neon Sanatı

Günümüzde trendler sosyal medya tarafından belirleniyor ve güncel trendlerden bir tanesi de şüphesiz ki neon sanatı!

hahah
Sosyal Medyada Yeni Akım Neon Sanatı

Sokak jargonunun, duvar yazılarının, sanat ve neon renklerle birleştiği, heykelciliği yeniden canlandırıp mizaha karıştıran bu yeni neon sanatı akımı sosyal medyada yerini alırken bizde sizlerle paylaşmak istedik. Yaratıcı duvar yazılarının geçtiğimiz senelerde hayatımızdaki yerini göz önüne alırsak oldukça başarılı bir girişim gibi görünen neon duvar yazıları sanatı akımının yükselmesi çok da uzun sürmez.

Peki Nedir Bu Neon Sanatı?

Michelangelo’nun Davut ve Pieta heykelini, Yunan mitolojisine ait Alexandros of Antioch’ın Venus de Milo, Auguste Rodin’in Düşünen Adam heykelini ve daha nicesini sadece estetik olmaktan çıkarıp mizahla harmanlayan bu yeni akım neon renkleri de içine katarak hem eğlenceli hem de görsel duyularımızı besleyen bir sanat oldu. Günlük yaşamımızda ve çeşitli sosyal medya hesaplarımızda dilimize dolanan sade, orijinal  ve kimilerine absürt gelebilecek sözlerin bu yeni nesil mizahla buluşmasına bir de siz göz atın.

Başlıklar: , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

10 Mayıs 2018, 14:12

Nedir Bu Cannes Film Festivali ?

Disneyland 63.üncü yaşını kutluyor Disneyland 63.yaşını kutluyor, Walt Disney’in nostalji, fantezi ve fütürizm metropolü, 17 Temmuz 1955’te açıldı. 17 milyon dolarlık tema parkı, Anaheim, Kaliforniya’daki 160 dönümlük eski portakal bahçeleri üzerine inşa edildi. Bugün Disneyland 63 yaşında ve yılda 3 milyon dolara yakın harcama yapan, 14 milyondan fazla ziyaretçiye ev sahipliği yapıyor....

Devamını Görüntüle