Yeni Nesil Görüntülü Görüşme Yazılımı Skype - Gecenin Fotoğrafı
En Taze

Yeni Nesil Görüntülü Görüşme Yazılımı Skype

Teknoloji
Yeni Nesil Görüntülü Görüşme Yazılımı Skype

Skype Nedir?


Skype adı altı ile kodlanan bu yazılım dünyanın birçok yerinden uzak olduğunuz kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Ayrıca Skype yazılımı ses ve görüntü desteği ile birlikte günümüzde kullanılan oldukça popüler bir programdır. Birçok fonksiyonu sayesinde değer verdiğiniz kişiler nerde olursa olsun yanınızda gibi hissedeceksiniz. Bütün yaptığınız eylemleri anlık olarak görmenizi sağlayacak olan bu yazılımı kullanmak için tek şart skype hesabınızın olmasıdır. Yazılımın fonksiyonları sayesinde toplu görüşmeler toplu konuşmalar oluşturabilir, hatta doğum günü kutlaması bile yapabilirsiniz. Kişisel ihtiyaçlarınıza ve imkanlarınıza bağlı olarak Skype yazılımını Android cihazlarınıza da indirebilirsiniz. Aynı zamanda geçen zamanlarda gelen bir güncelleme ile grup görüntülü konuşma özelliği de eklenmiştir. Bu özellikle sayesinde birçok topluluğu ya da birden fazla ayrı kişiyi tek bir yazılımdan izleyebilirsiniz. Skype yazılımı sayesinde program yüklü olan kişileri ister telefon ister bilgisayar olsun anında arayabilirsiniz.
Üstelik Tüm bu özellikler Skype yazılımı ile ÜCRETSİZ!

Skype Nasıl İndirilir?

Skype uygulaması edinmek için www.skype.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Skype uygulamasını sitedeki butona tıklayarak başlatabilirsiniz. Skype uygulamasının kurulumunu Türkçe arayüzü sayesinde kolaylıkla yapabilirsiniz. Skype uygulamasını kullanabilmek için herhangi bir şart ya da koşul bulunmamaktadır. Uygulamayı siteden indirmeniz durumunda internetinizin olduğu her yerden kullanabilirsiniz. Ayrıca Bilgisayardan Skype görüşmesi yaptığınız anda telefonda skype hesabı açıksa telefonda çalmaktadır. Böylelikle bilgisayardan telefona telefondan bilgisayara rahatlıkla iletişim kurabilirsiniz.

Skype İle İlgili Merak Edilen Konular ;

Skype Uygulamasında herhangi bir ücret ödeniyor mu?

Hayır Skype uygulaması tamamen ücretsizdir. Fakat ücretli birkaç fonksiyonu bulunmaktadır. Ücretli fonksiyonların içerisinde skype yazılımını cep telefonu olarak kullanmak var. Bu Yazılımı düşük bir ücret karşılığından telefon gibi kullanabilirsiniz. Bu sayede normal telefon gibi aramalar yapabilirsiniz.

Skype Uygulaması Güvenli mi?

Dünyada görüntülü görüşme mesajlaşma için kullanılan en kaliteli ve en popüler uygulamadır. Skype uygulaması güvenlidir. İstediğiniz gibi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Skype Hesabımla Ne Yapabilirim?

Skype hesabınıza görüntünüzü profil fotoğraflarınızı ekleyebilirsiniz. Ayrıca skype hesabına sahip başka bir kişiyi skype içerisinde arayabilirsiniz. Arkadaş olarak ekleyebilirsiniz.

Başlıklar: , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

22 Temmuz 2018, 11:00

Samsung Müşterilerine Kripto Para ile Alışveriş İmkanı Sunuyor!

Stranger Things 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Netflix’in başarılı dizilerinden bir tanesi olan Stranger Things özellikle geçtiğimiz yıl büyük bir ilgi ile karşı karşıya kaldı. Şu ana kadar sadece 2 sezonu yayınlanmış olan dizinin 3. sezonu için meraklı ve sabırsızlık dolu bir bekleyiş hakim. Peki, Stranger Things 3. sezon ne...

Devamını Görüntüle