Samsung S9+ Akıllı Telefonlar Arasında Dünya Birincisi Oldu - Gecenin Fotoğrafı
En Taze

Samsung S9+ Akıllı Telefonlar Arasında Dünya Birincisi Oldu

boom
Samsung S9+ Akıllı Telefonlar Arasında Dünya Birincisi Oldu

Samsung S9+ Dikkatleri Üzerine Çekmeye Devam Ediyor!

Akıllı Telefon Dünya Kupası olarak adlandırılan etkinlik GSMArena tarafından ilk kez düzenlendi. Etkinliğe katılan akıllı telefon markaları arasında Xiaomi, OnePlus, Samsung, LG, Nokia, Huawei, Apple gibi isimler en fazla öne çıkanlar arasında yer aldı. Yarışmanın galibi Samsung S9+ oldu.

Genellikle bu tarz etkinliklerde sonucu belirleyen telefonun hız ve performans testleri ve dayanıklılığı gibi özellikler olurken, Akıllı Telefon Dünya Kupası sonuçlarını belirleyen insanların oyları oldu. Dolayısıyla finale kalan modeller arasından birinci seçiminde telefonun topladığı beğeninin etkisi söz konusu.

Yarışmada finale kalan OnePlus6 ve Galaxy S9+ akıllı telefon modelleri oldu.  Bu iki model arasında yarışma boyunca son derece çekişmeli bir rekabet sürdü. Yarışmanın ilk günleri OnePlus 6 ve Galaxy S9+ oyları kafa kafaya gidiyordu. Ancak son 2 gün Samsung S9+ aldığı oylarla OnePlus6’ya fark attı.

Yarışmaya Katılan Akıllı Telefon Modelleri

Yarışmada epey şaşırtan durumlar da meydana geldi. Yarışmaya katılan Iphone X henüz ilk karşılaşmasında Vivo Nex S’e karşı mağlup oldu. Iphone ve Samsung arasındaki çekişmeyi daha da artırması beklenen bu durum, Samsung için adeta bulunmaz bir fırsat.

Yarışmanın belirleyicilerinin müşteri beğenisi olması sonuçları daha da etkileyici kılıyor. Finale kadar birbirleriyle karşılaşan akıllı telefon modelleri listesi şu şekilde:

LG G7 Thinq – Moto G6 Plus / Apple Iphone X – Vivo Nex S / Huawei Honor 10 – Nokia 7 Plus / Samsung Galaxy 9+- Asus Rog Phone / Xiaomi Mi 8 – Xiaomi Redmi Note 5 Pro / Huawei P20 Pro – Xiaomi Black Shark / Google Pixel 2 XL – Apple Iphone 6 Plus / One Plus 6 – LG V30S Thinq

Bu gruplamalardan çeyrek finale kalanlar;

LG G7 Thinq – Vivo Nex S, Nokia 7 Plus – Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 8 – Huawei P20 Pro, Google Pixel 2 XL – OnePlus 6.

Yarı finale kalanlar;

Vivo Nex S – Samsung Galaxy S9+

Son zamanlarda sıkı reklam kampanyaları ve ürün kalitesini artırmak üzere yoğunlaştırdığı çalışmalarıyla Samsung markası öne çıkmayı hak ediyordu. Apple Iphone’un en iddialı rakiplerinden biriyken, müşteri beğenisinde onu geri planda bırakması bu çabalarının işe yaradığını açık bir şekilde kanıtladı.

Başlıklar: , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

31 Temmuz 2018, 21:39

Evimizi güzelleştirmek için çiçeklere ihtiyaç duyarız. Peki, keyifli ve zahmetsiz bir şekilde beslenebilecek ev çiçekleri hangileri?

guzellikk
Keyifle ve Zahmetsizce Yetiştirebileceğiniz Ev Çiçekleri

SGK, Twitter Üzerinden Emeklilik Onayı Veriyor SGK, sosyal medyaya ağırlık verdi. Emeklilik başvurularında yaşanılan şikayetlerin sonuçlandırılması adına Resmi Twitter hesabından anında cevap vermeyi hedefleyen Sosyal Sigortalar Kurumu, ilk emeklilik başvuru onayını da verdi. SGK’nın emeklilik başvuru operasyonu için Twitter’dan düğmeye basıldı. Mesut Yılmaz isimli bir kişinin babasının emeklilik işlemlerinin 6...

Devamını Görüntüle