NBA devi Sacramento Kings Kripto Para Sever - Gecenin Fotoğrafı
En Taze

NBA devi Sacramento Kings Kripto Para Sever

boom
NBA devi Sacramento Kings Kripto Para Sever

NBA devi Sacramento Kings Kripto Para Sever

NBA’nin ünlü takımlarından Sacramento Kings , 2014 yılında daha Bitcoin bu kadar ünlenmemişken  fanlarının bilet, forma, sosis ve bira gibi ürünleri almalarında Bitcoin kabul edeceğini açıklayarak bir ilke imza atmıştı.  Buna ek olarak, diğer spor takımları da stadyumlarda mobil ödeme ile daha geniş bir çalışma nasıl planlanabiliri bulmaya başlatmış, MasterCard, stadyumda mobil ödeme uygulamalarını test etmeye başlamıştı. Kısacası Bitcoin ile Sacramento Kings ortak çalışması diğer şirketlerinde spor ve teknolojiyi birleştirme yönünde çalışmalarına ağırlık vermelerini sağladı.  Bu tarihten sonra bir diğer NBA takımı Atlanta Falcons 2014’ün Eylül ayında benzer bir çalışmayla NCR ile ortaklık kurdu.

Teknolojiyi hayatına tamamen almayı hedefleyen  Sacramento Kings, 2018 yılına gelindiğinde ise bir diğer ilkine daha imza attı ve Ethereum madenciliğini başlattı. Ekip, “MiningForGood” adlı bir Ethereum madenciliğini  yüksek teknolojili arenada – Golden 1 Center’da gerekli donanımı kurmak için MiningStore.com ile birlikte çalışacaklarını açıkladı.

Sosyal Sorumluluk Projelerine fon Kings’in  Madencilik Programından sağlanacak 

Madencilik insiyatifiyle Sacramento Kings, uzun dönem  bir burs programı için temel oluşturmayı hedefliyor. Amaçlarının çeşitli Sacramento tabanlı toplum projelerini desteklemek olduğunun altı çiziliyor.

Sacramento Kings  Başkanı Vivek Ranadivé Bitcoin ve Kripto paralara ilk günden beri inanıyor. Ranadive, “MiningForGood adını verdiğimiz çalışmamızla, eğitim ve iş gücünün yükseltilmesine yardımcı olmak üzere fonlar yaratmayı hedefliyoruz. Bu da yeni nesil futuristlerin kendi toplumları için ve dünya için değişim yaratmalarını sağlamak istiyoruz.” Diyor.

Yayınlanan basın bülteninde, Sacramento Kings madencilik projesinin, diğer şirketler tarafından kullanılan bir model ve çeşitli hayırsever oluşumlar için kripto paraları kullanmayı düşünen spor imtiyazlarına öncülük etmekten gurur duydukları belirtiliyor.

Madencilikte ortak çalışma MiningStore.com ile birlikte yürütülecek

MiningStore.com‘daki kripto para madencilik uzmanları, ekibin arenasının bir kısmını özel bir kripto para birimi madenciliği merkezine dönüştürmek için gerekli donanımı sağlamak üzere hazırlandıklarını ve  madencilikte en üst modellerinden biri olan  MiningStore’un ‘Imperium’ modelinin kullanılacağı bilgisini paylaştılar. Imperium modeli ile Sacramento Kings böylece Ethereum madenciliği yapacak.

Sacramento Kings, teknolojinin daha parlak bir gelecek inşa etmesine nasıl yardımcı olabileceğini araştırmak için uzun süredir çalışıyor. Yeni başlayanlar için, onların arena – Altın 1 Merkezi – tamamen güneş enerjisi ile desteklendiğinin de altını çizmek gerekiyor. Kısacası ekip teknolojik olarak dünyanın sayılı takımlarından biri olma yolunda hızla ilerliyor.

MiningStore kurucusu John Paul Bariç, Kings’in yeniliğe olan bağlılığından ve yeni ortaklığından bahsetti:

Sacramento Kings, kripto para birimini ve onun potansiyel etkisini keşfetmek için öncülerdir. Biz, teknoloji ya da spor yoluyla pozitif bir değişim yaratmanın yollarını araştıran ileriye dönük bir organizasyonla işbirliği yapmaktan heyecan duyuyoruz.

Sacramento Kings’in bu geleceğe yönelik çalışmaları sadece onları kripto-para birimini benimseyen ilk basketbol takımı olmakla kalmayacak, bu tür bir girişimi başlatan ilk profesyonel kulüp haline getirecek.

Başlıklar: , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

02 Ağustos 2018, 18:10

80’lerin Sevilen Dizisi ALF Ekranlara Dönüş Yapıyor

Korkunç Olay Cep Telefonları ile Görüntülendi Sosyal Medyada Tepki Çekti… Siverek’te anahtarını evde unutan kadın, beline ip bağladığı küçük çocuğunu çatıdan balkona sarkıtarak, eve soktuktan sonra kapıyı açtırdı. Olay, Siverek ilçesine bağlı Fırat Mahallesi’nde meydana geldi. Apartmanın 5’inci katında oturan, ismi öğrenilemeyen kadın, evde unuttuğu anahtarını almak için tehlike bir...

Devamını Görüntüle