Renkli iPhone Modelleri Heyecanla Bekleniyor! - Gecenin Fotoğrafı
En Taze

Renkli iPhone Modelleri Heyecanla Bekleniyor!

boom
Renkli iPhone Modelleri Heyecanla Bekleniyor!

Ürün çeşitliliğini sürekli artırmayı hedefleyen Apple renkli iPhone seçenekleri sunmaya hazırlanıyor.

Apple Iphone dünya genelinde severek kullanılan modellerden bir tanesi. Kısa süre içinde çok hızlı bir ilerleme kaydedip, dünyada en fazla tercih edilen telefonlardan olmayı başardı. Fakat son zamanlarda Samsung ile girdikleri rekabet, Apple için hız kesmeden yenilikleri sürdürmek zorunda bıraktı. Her iki firma da bu rekabet yarışına girince akıllı telefon pazarına eklenen akıllı telefonlardaki yeni teknolojiler oldukça dikkat çekici oluyor. Apple’ın son yeniliği ise renkli iPhone modelleri!

Döviz kurlarının çok yükselmesi nedeniyle elektronik cihazların genelinde meydana gelen fiyat artışı herkesi etkilese de, günden günde geliştirilen son teknoloji akıllı telefonlara sahip olmak isteyenler, bu telefonları heyecanla beklemeye devam ediyor. iPhone tutkunları için gündemde olan yeni konu da renkli iPhone modelleri!

Yeni sunulacak renkli modellerin bir başka özelliği de uygun fiyatlı iPhone modelleri olarak tanıtılması!

Iphone X modelinde yer alan TrueDepth özelliği sayesinde muhteşem fotoğraflar çekmek mümkün olurken, bu teknolojinin üretiminde karşılaşılan sorunlar Iphone X’in uzay grisi ve gümüş renk seçeneği dışında çeşitlenmesini kısıtlamıştı.

Renkli iPhone’da Hangi Seçenekler Var?

Fakat çalışmalar hız kesmeden devam ettiği için bu sorun da ortadan kalktı ve Eylül ayında tanıtılacak olan yeni modeller farklı renk seçenekleriyle karşımıza çıkacak. Bu yeni iPhone modellerinin 6.1 inç ekrana sahip olacağı iddia ediliyor.

Yeni Iphone renkleri için yürütülen tahminlerde birbiriyle çelişen iki farklı seçenek var. Makotakara ve Ming-Chi Kuo raporlarında farklı renklerden bahsediliyor. Makotakara yeni iPhone modellerinde parlak turuncu, bahar sarısı, siyah, beyaz, elektrik mavisi ve altın renk seçeneklerinin kullanılacağını iddia ediyor. Diğer analist Ming-Chi Kuo ‘nun iddiaların göre yeni iPhone renkleri kırmızı, gri, mavi, beyaz ve turuncu olacak. İki tarafın belirttiği renklere göre doğruluk payı en yüksek olan renk seçenekleri ise turuncu, beyaz ve mavi seçeneklerinden oluşuyor.

Apple markasının Product Red ismiyle sunmaya hazırladığı kampanyadan çoğu kişi haberdar. En iyi akıllı telefonlardan biri olan Iphone 7 Red aynı zamanda HIV/AIDS ile ilgili çalışmalara destek olma amacıyla oluşturuldu.

Şu ana kadar renkli iPhone modelleri arasında iPhone 7 beş farklı renkle sonuncuydu. İki farklı siyah tonu kullanan iPhone 7’den önceyse iPhone 5C modeli geliyordu. Bu modelde birbirinden tamamen farklı beş renk kullanıldı. Eylül ayında tanıtılması beklenen yeni 6.1 inç ekrana sahip iPhone ise iPhone 5C’nin bu özelliğini de geri planda bırakarak epey rağbet göreceğe benziyor.Ayrıca iPhone modellerinde en sevilen ve tercih edilen altın renk seçeneği de iPhone X modeliyle sunulacak.

 

 

Başlıklar: , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

04 Ağustos 2018, 13:40

Artık O Paraları Geri Alabilirsiniz

Otomobil İkiye Ayrıldı, İşte Korkunç Kazanın Görüntüleri Samsun’da kavşaktan karşıya geçerken bir otomobilin çarptığı otomobil ikiye ayrıldı. Kazada 2 kişi hayatını kaybederken, 1’i ağır 5 kişi yaralandı                

Devamını Görüntüle