Reddit Facebook'u Geçti - Gecenin Fotoğrafı
En Taze

Reddit Facebook’u Geçti

Teknoloji
Reddit Facebook’u Geçti

Reddit Facebook’u Geçti

Reddit yükseldi. ABD’nin yıldızlar yarışında Reddit Facebook’u Geçti ve yükseldi. Alexa’nın ABD çapındaki güncel listesinde bir değişiklik yaşandı ve Reddit Resmen Facebook‘u geçti. ABD bazında şuanda 3. site olarak sıralamaya giren Reddit kullanıcı sayısını oldukça yükseltmeye yönelik çalışmalar yapmış gibi gözüküyor. Facebook aslında popülerliğini yitiriyor gibi cümlelerin dolaştığı bu günlerde bu habere çokta şaşırmadım.

redditlogo

Reddit kullanıcıları yaklaşık olarak 15 dakika sayfada kalıp ortalama 9 sayfa gezinirken Facebook’da bu rakam geride kalıyor. Facebook kullanıcıları ise 11 dakika ve 4 sayfa ortalama ile alexa’nın 3 aylık güncellemesinde değişikliğe yol açtı. Facebook skandalları ve Facebookla ilgili haberlerin çıktığı bu sıralarda bu değişim Facebook ekibini üzmüş olabilir. Global sıralamada Facebook hala 3.lüğünü korumaya devam ediyor. Global sıralamada Reddit yükseldi ve şuan hala 6.sırada bu değişim ABD bazlı yaşandı her ülkenin kendi değişimleri de oluyor kendi içlerinde. Reddit aslında bir mizah alanı ve insanların keyif aldığı paylaşımlarla belkide Facebook’da son zamanlarda popülerliğini yitirmesi ve kaliteli özgün içerik göremediğinden bu tarz değişimlerin olması normal gibi gözüküyor. Reddit Facebook’u dize getirdi. Reddit genel olarak egoist insanların kendilerini ve egolarını yükseltmek amaçlı trollemeler yaptığı ve eğlendiği bir site olmasıyla biliniyor. Bize de geriye Reddit’e bu yükselişinden dolayı tebrik etmek kalıyor.

 

Başlıklar: , ,

Yorumlar

Yazıya 4 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Önder 1 Haziran 2018

Reddit, iOS jailbreak kategorisini kullanıyorum.Reddit’in başarısını tebrik ediyorum.

serhat 1 Haziran 2018

yeni kullanmaya başladığım bir site olarak pek ummadığım bir durum yaşanmış ama ne diyelim tebrikler 🙂

oğuz kara 1 Haziran 2018

reddit gerçekten yükselişte olan ve gelecek vaat eden bir uygulama güncel reddit sürümlerini beklemedeyiz.

merve 26 Temmuz 2018

reddit ülkemizde olmasada dünya çapında cidden büyük bir sosyal ağ

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

25 Temmuz 2018, 22:11

Mars’ta Su Var Mı Derken, Göl Bulundu

Altın ve Döviz Fiyatlarında Son Durum Altın ve döviz fiyatları son dönemde en çok konuşulan konu haline geldi zira piyasa son derece dalgalı ve fiyatlar sürekli olarak iniş çıkış yaşıyor. Peki, altın ve dövizdeki son durum ne? Altın fiyatları Özellikle ülkemizde en iyi yatırım aracı olarak görülen altının değeri her...

Devamını Görüntüle