Paranın gücü : Harvey Weinstein Tutuksuz Yargılanıyor! - Gecenin Fotoğrafı
En Taze

Paranın gücü : Harvey Weinstein Tutuksuz Yargılanıyor!

huzunlu
Paranın gücü : Harvey Weinstein Tutuksuz Yargılanıyor!

Harvey Weinstein Tutuksuz Yargılanıyor!

Hakkında bugün itibariyle tutuksuz yargılanma, 1 milyon dolar para cezası ve GPS ile takip kararı çıkan Hollywood tacizcisi Harvey Weinstein‘in sektördeki bayanların çoğuna karşı işlediği sayısız taciz ve tecavüz suçlarından daha önce bahsetmiştik. Henüz Okumadıysanız burada bulabilirsiniz  Tıkla ve Oku”

Şimdi ise yeni bir skandal söz konusu. Hollywood yapımcısı Harvey Weinstein bu sabah New York Emniyetine beyaz gömleği, kolunun altına aldığı ciltli kitapları ve paranın gücüne sığınan yüzündeki o sırıtışla teslim oldu ve tutuksuz yargılanmasına karar verildi.

Sabah saatlerinde kendi iradesiyle teslim olan Harvey Weinstein hakim karşısına çıktı ve  işlediği suçlar karşısında sanki Hollywood’un karun kadar zengin yapımcısına çok bir etkisi olacakmış gibi 1 milyon dolar para cezası, ve yurt dışına çıkma yasağı ile mahkeme öncesi kameralara attığı “bak şimdi nasıl yırtacağım” gülüşünün arasındaki bağıda siz kurun.

Hollywood Yapımcısı Sadece 1 Milyon ile Özgür!

Sayısız kadının itham ettiği ve yalanlanmayan taciz suçlamaları hakkında New York Emniyeti olayda 1. ve 3. dereceden tecavüz diğer vakada ise 1. dereceden cinsel zorlama olduğunu belirtti. New York Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada, “Cesur taciz mağdurlarına seslerini yükseltip adalet aradıkları için teşekkür ediyoruz” dendi. Fakat ne yazıkki onlarca kadının çığlığı paranın gücünü bastırıp Harvey Weinstein’e hapis kararı çıkarttırmaya yetmedi. Aynı cesareti göstermeyen adalet Harvey’i tutuksuz yargılama kararı verdi, yani o cesur kadınların psikolojik savaşının hayatlarında yaşadığı bu iğrenç deneyimin cezası yurt dışı yasağı ve ve 1 milyondan daha değerli görülmedi.

Başlıklar: , ,

Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

emre 31 Mayıs 2018

Bu dünyada herşey para diyorlar , doğru diyorlar 😀

merve 26 Temmuz 2018

bana kimse dünyada adaletden bahsetmesin

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

28 Temmuz 2018, 16:11

Akıllı Modaya Hazır Mısınız?

Erkin Koray Efsanesi Erkin Koray…O yıllarını Türk Rock müziğine adamış aykırı bir adam… Yarım asırdan fazla bir süre önce hiç kimsenin cesaret edemediği kıyafet ve saçlarla ortaya çıkmış yaşam tarzını anlatan elektro gitarı ile müziğinin peşine düşmüş, farklı felsefesi ve özgürlüğü ile nam salmış efsanevi bir müzik adamı… Türk Rock...

Devamını Görüntüle