Örümcek Ayaklı Elektrikli Arabalarla Doğanın Tadını Çıkarın - Gecenin Fotoğrafı
En Taze

Örümcek Ayaklı Elektrikli Arabalarla Doğanın Tadını Çıkarın

Teknoloji
Örümcek Ayaklı Elektrikli Arabalarla Doğanın Tadını Çıkarın

Örümcek Ayaklı Elektrikli Arabalarla Doğanın Tadını Çıkarın

Teknoloji geliştikçe yapılan icatlar da farklılaşıyor. Doğa tutkunları için geliştirilen örümcek ayaklı elektrikli arabalar son zamanların trendleri içine girmeyi başardı. Engebeli arazilerde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu arabalar sayesinde dağ, tepe yorulmadan dolaşabilir, çıkacağınız tepelerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Sessiz Çalışan Örümcek Ayaklı Elektrikli Arabalar 

Bazen çalışan bir konsept aracı, otomotiv yeteneklerini algılama şeklimizi geliştirir. Bu ve daha fazlası, her şeyle başa çıkabilecek dört tekerlek çekişli bir ATV ile ilgili yeni açıklanan Swincar hakkında söylenebilir. Bunun nedeni, her bir tekerleğin, bağımsız olarak askıya alınmış örümcek benzeri ayaklar eklenmiş, kendi elektrik göbeği motoruna bağlı olmasıdır. Özünde, Swincar tam hidrolik tahrikli dört tekerlekten ve direksiyon deneyimi sunar Bu arada, sürücü koltuğu bir hamağa benziyor, şirketin “teknoloji ürünü” olarak adlandırdığı şey üzerine odaklanıyor. Böyle bir ayar, sürücünün, bir motosiklete binerken olduğu gibi, viraj alırken içeriye doğru esnemesine izin veriyor. Sürücü daima yatay olarak sürüş keyfini deneyimler.
Örümcek ayaklı elektrikli arabalar, kinematik ve orjinal geometri ile sarkaç kavramına dayanan yeni geçiş yetenekleri ile bir dizi elektrikli hareketlilik tasarlar ve pazarlar. Özellikle düşük yerleştirilen ağırlık merkezi, platformun her zaman yatay konumda kalması nedeniyle güvenlik hissi veren doğal bir denge sağlıyor.

Bu hafif elektrikli 4×4 ile  yeni kullanım alanları ise şöyle sıralanıyor :

– Boş zamanlarınızda, doğa yürüyüşü yerine doğa sürüşleri
– Tarımda (yamaçlar üzüm bağları, dağlık arazilerde)

– Kamu hizmeti ve güvenlik görevlerinde
– Engellilerin rahatlıkla kullanabileceği kimseye ihtiyaç duymadan gezebileceği bir araç olarak hizmet veriyor.

 

Başlıklar: ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

01 Ağustos 2018, 10:01

YKS 2018 sonrasında yapılan istatistikler ortalamaların ne durumda olduğunu ortaya koydu. YKS sonuçları kesinlikle yüz kızartıyor!

huzunlu
YKS Sonuçları Oldukça Düşündürücü!

Olası İstanbul Depremi 100 Binden Fazla Binayı Yıkabilir! Deprem Yüksek Mühendisi Dr. Cüneyt Tüzün tarafından yapılan açıklamaya göre olası İstanbul depremi nedeni ile 100 binden fazla bina kullanılamaz hale gelebilir. Bu noktada meydana gelecek ekonomik kaybın ise yaklaşık 100 milyar dolar değerinde olacağını da belirtti. Türkiye’nin kara günü olan 17...

Devamını Görüntüle