Ölümü’nün 56.yılında Efsane Sarışın Bomba Marilyn Monroe - Gecenin Fotoğrafı
En Taze

Ölümü’nün 56.yılında Efsane Sarışın Bomba Marilyn Monroe

huzunlu
Ölümü’nün 56.yılında Efsane Sarışın Bomba Marilyn Monroe

Ölümü’nün 56.yılında Efsane Sarışın Bomba Marilyn Monroe

Bir zamanlar tüm dünyanın peşinden koştuğu, erkeklerin etrafında pervane olduğu, kadınların ise gıpta ile baktığı efsane sarışın Marilyn Monroe evinde ölü bulunmasından tam 56 yıl geçti. Yaşarken de ölürken de efsaneliğini sürdüren Marliyn Monroe’nun sır ölümü ise hala konuşulmaya devam ediyor. İntihar ettiği açıklanan sarışın bombanın hayatı kısa ama birçok skandallarla da doluydu. Amerikan Başkanı Jonh F. Kennedy ile yaşadığı gizli aşk, birkaç kez yaşadığı intihar girişimleri, alkole bağımlılığı bilinen gerçeklerdi. Ölümünden sonra FBI’in hem kendisinin hem de John F. Kennedy ölümü ile ilgili dosyalarda yer alan çarpıcı ayrıntılar kamuoyu ile yıllar sonra paylaşıldı.

Yetimhaneye Dönmemek İçin Yapılan Evlilik

Efsane sarışın Marilyn Monroe’nun kısa ama dolu dolu geçen hayatında ilk evliliğini formalite icabı James Dougherty ile gerçekleştirmişti. Yetimhaneye dönmemek için yapılan evlilik mutsuz hayatının umuda yolculuğu olsa da kocasıyla hiç birlikte olmadı. Hatta Marliyn’in evliliği boyunca kendini zaman zaman banyoya kilitlediği o dönem dedikoduları arasında yer alıyordu. Yetimhanedeki mutsuz çocukluğundan sonra ilk evliliğini yapan Monroe, mutsuzluğu evliliğinde de devam etti ve 2 kez intihara kalkıştı. Sonunda boşanmaya karar veren Monroe’nun yakası dedikodulardan da kurtulmuyordu. Bu kez de boşanma sebebinin aslında kadınlara ilgi duyması yüzünden olduğu konuşuluyordu.

Boşanma Sonrası Estetik Operasyonlar

Boşanması sonrası kendini yenilemek üzere bir dizi ameliyat olduğu söylenen Marliyn Monroe, göğüslerine silikon taktırıp, burnunu yaptırmıştı. Uzun bir süre ortalarda görünmeyen Monroe, dünyanın izlediği, filmleriyle kendine hayran bırakan imajıyla artık efsane olma yolunda ilerliyordu. Ama mutsuzluğu onu bu kez de alkole bağımlı hale getirdi.

Başkan’la Yaşanan Aşk

Dönemin Amerikan başkanı JF Kennedy ile Marilyn Monroe’nun o zamanın starlarından Frank Sinatra’nın evinde sık sık buluştuğuna dair bir dedikodu da yıllarca dilden dile dolaşmıştı. FBI dosyalarından gün yüzüne çıkan gerçeklerden biri de Kennedy ailesinin Marilyn Monroe zaafıydı. Monroe, Kennedy kardeşlerle birlikte olduğu ve kasetlerinin de FBI dosyalarında olduğu dedikoduları da yıllardır dillendirilen bir başka dedikodudur.

Marilyn Monroe intihar etmedi CIA tarafından mı öldürüldü?

56 yıl önce bugün evinde çok sayıda hap alarak intihar ettiği söylenen Marilyn Monroe hakkındaki en önemli dedikodu ise CIA tarafından öldürüldüğü dedikodusudur. Kennedy ile olan ilişkisinden dolayı Marilyn’nin CIA tarafından öldürülüp intihar süsü verildiği söylentileri sarışın bombanın son dedikodusu olarak tarihte yerini aldı. Genç ve güzel yıldızın kısa ama skandallarla dolu yaşamı hala merak ediliyor ve hala dünyanın en güzel kadınları arasındaki yerini koruyor.

İşte hafızalara kazınan “Bazıları Sıcak Sever” filmiyle Marilyn Monroe….

Başlıklar: ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

09 Temmuz 2018, 18:52

Yatırım yapılabilecek Yeni Kripto Paralar

Stranger Things 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Netflix’in başarılı dizilerinden bir tanesi olan Stranger Things özellikle geçtiğimiz yıl büyük bir ilgi ile karşı karşıya kaldı. Şu ana kadar sadece 2 sezonu yayınlanmış olan dizinin 3. sezonu için meraklı ve sabırsızlık dolu bir bekleyiş hakim. Peki, Stranger Things 3. sezon ne...

Devamını Görüntüle