Netflix Ağustos Ayı Dizi ve Filmleri - Gecenin Fotoğrafı
En Taze

Netflix Ağustos Ayı Dizi ve Filmleri

boom
Netflix Ağustos Ayı Dizi ve Filmleri

Netflix Ağustos Ayında da Dopdolu!

Dizi-film platformlarının en büyüğü olan Netflix dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya sahip. Film ve dizi arşivlerinin yanı sıra kendi dizileriyle de dikkat çekmeyi başaran platformda sürekli yenilikler ve eklemeler yapılıyor.

Film ve dizi tutkunları için aradıklarına ulaşmak önemli olduğundan Netflix’in kullanışlı ve pratik ara yüzü sayesinde kullanıcı sayısının gün geçtikçe artmasını sağlıyor. Kullanıcıların merakla bekledikleri ise Ağustos ayında yayınlanacak Netflix dizi ve filmleri.

Netflix’in Yeni Dizi ve Filmleri

1 Ağustos

1 Ağustos’ta yayına başlayacak bir Asya dizisi olan Switched, gerilim ve gençlik dizileri kategorisinde yer alıyor. Başrolde liseli genç kız Ayumi’nin hayatının kıskanç arkadaşı Zenko’yla aralarında yaşanan garip değişim nedeniyle nasıl yok olacağını anlatan bir hikayesi var.

3 Ağustos

Kokain Sahili adlı dizi suç drama kategorisinde yer alıyor ve 1980’li yıllarda Galiçya’daki balıkçının nasıl kokain kaçakçısına dönüştüğünü konu alıyor.

Brij Mohan Amar Rahe, kara mizah, komedi, suç-drama kategorilerinde yer alıyor. Brij Mohan hayatın sıkıcı gerçeklerinden kaçmak için ölü taklidi yapmış, bu yüzden de müebbet hapis yemiştir.

Çılgın Bandocular, belgesel kategorisindeki dizilerden. Birinci sınıf üniversite bandosundaki üyelerin gösteri rutinlerini ezberlemek, yerlerini korumak ve rakiplerini alt etmek adına nasıl mücadele verdiklerini anlatıyor.

4 Ağustos

Mr Sunshine, yine bir Asya dizisi olup, romantik-dram kategorisinde yer alıyor. Dizinin konusu 1871 Shinmiyangyo olayının ardından kendini Amerika’da bulan gencin önemli bir tarihi anda Kore’ye geri dönüp bir kadına aşık olması hikayesini işliyor.

72 Tehlikeli Hayvan: Latin Amerika, doğa belgeselleri kategorisinde yer alıyor. Bob Brisbane’in yürüttüğü programda Latin Amerika’daki ölümcül canlılar hakkında bilgiler veriliyor.

Flavors of Youth: International Version, anime severlerin merakla beklediği diziler arasında yer alıyor. Dizi, Çin’in şehir hayatında aşk, arayış ve kavuşma temalarını işliyor.

Ağustos Ayı Netflix İçerikleri Çok Zengin

10 Ağustos

Demetri Martin: The Overthinker, Stand-up, talk Show kategorisinde yer alan bir kara mizah gösterisi. Demetri Martin tek cümlelik efsane esprileri ve çizimleriyle meşhur olup, spor barları, köpekler gibi ilginç konulardan bahsederek izleyenleri eğlendirip, düşündürüyor.

All About the Washingtons, komedi kategorisinde yer alıyor. Dizi, MC Joe Speed isimli hip-hop simgesinin emekliye ayrılmasının ardından aşk, iş ve günlük aile yaşantısını dengeleyen yeni ritmini konu alıyor.

La casa de las flores, dışarıdan bakıldığında çiçekçi gibi gözüken bir aile işletmesinin aslında nasıl karanlık ve sırlarla dolu bir arka planı olduğunu konu alıyor.

Insatiable, koçunun yardımıyla güzellik yarışmalarına katılarak uğradığı zorbalığın öcünü almak için çabalayan gencin yaşadıklarını konu alan dizi dram kategorisindeki bir gençlik dizisi.

Edebiyat ve Patates Turtası Derneği, kitap uyarlaması bir film. Filmin konusu Londra’lı yazarın 2. Dünya Savaşı’nda Guernsey halkının Alman işgaline maruz kaldığı dönemde kitap kulübüyle ilgili bilgi toplarken farklı yaşamlara tanıklık etmesiyle ortaya çıkan hikayeleri konu alıyor.

Million Pound Menu, yemek-seyahat kategorisinde yer alıyor. Birleşik Krallık’ın yatırımcılarından oluşan jüriyi ve müşterileri etkilemek için yeni nesil işletmecilerin seyyar lokanta açma hikayelerini konu alıyor.

At Bakıcıları Kulübü, genç bir at tutkununun hayvanları ve ailelerini kurtararak iyileştirmek için verdiği çabayı anlatıyor.

The Package, absürt komedi ve kara mizah kategorisinde yer alırken, dört dostun bahar tatilinde geçirdikleri talihsiz kaza ardından tüm yaşamlarını tehlikeye atışını konu alıyor.

17-31 Ağustos Haftası

17 Ağustos

Disenchantment, aksiyon-komedi kategorilerinde yer alırken, alkolik prensesin elf arkadaşı ve şeytanla yaşadıklarını konu alıyor.

Ultraviolet, suç temalı diziler kategorisindeki dedektifleri konu alan heyecanlı programlardan birisi.

Pinky Malinky bir çocuk dizisi ve bir sosisin hikayesini anlatıyor.

Motivasyon 3.0, kaykaycıların hayatını riske atan hikayelerini anlatan belgesel dizisi.

Magic For Humans talkshow tarzı bir program ve yayınlarında insanlara düzenlenen oyunları konu alıyor.

Sevdiğim Tüm Erkeklere, kitap uyarlaması bir film olup, lisedeki genç kızın aşk hayatını konu alıyor.

Spirit: Özgürce Koşuyor, 2003’te Oscar adayı olan Özgür Ruh filminden esinlenerek küçük bir kız ve at arasındaki dostluğu konu alıyor.

19 Ağustos

İngiliz Dedektif: Bir Suç Hikayesi yine suç belgeselleri kategorisinde olan ve kocası tarafından öldürülüp, aydınlanamayan Carole Packman davasını çözmeye çalışıyor.

23 Ağustos

Follow This, BuzzFeed muhabirlerinin yer aldığı program birçok farklı ve ilginç konuyu ele alıyor.

24 Ağustos

GHOUL, gerilim-korku kategorisinde ve bir askeri sorgulama uzmanının gözaltındaki teröristlerin dünyasını incelemeye başlamasını konu alıyor.

The Innocents, gençlik dizileri arasında bilim kurgu kategorisinde yer alıyor. Genç çiftin kaçmaları peşlerine onları ayırmak için düşen ilahi güç hikayesi işleniyor.

Bert Kreischer: Secret Time, gerçek yaşamından kesitlerle programı sunan Bert Kreischer’in talk Show programı.

The After Party, hevesli bir rapçinin başına gelenleri komedi türünde konu alıyor.

31 Ağustos

Paradise PD, bir animasyon dizisi olup, polis merkezinde geçen olayları konu alıyor.

Undercover, bir uyuşturucu üreticisinin polis operasyonlarıyla ilgilenmesinin ardından uğradığı değişikliği anlatıyor.

Ultimate Beastmaster, seçkin sporcuların zorlu parkurlardaki yarışlarından bahsediliyor.

Ozark, gerilim, suç drama kategorisinde yer alıyor. Uyuşturucu patronu için beş yılda 500 milyon dolar üretmek zorunda kalan bir adamın hikayesi işleniyor.

Görünüşe göre Netflix Ağustos ayında birbirinden kaliteli ve heyecanlı programı kullanıcılarına sunacak!

 

 

Başlıklar: , , , , ,

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Hüseyin 27 Temmuz 2018

Ağustos ayında evden çıkmadan netflix izlememiz için yapıyorlar sanırım 🙂

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

01 Ağustos 2018, 09:30

Aksiyonu herkes sever ancak dönem dizilerinin yeri çok çok ayrı. İşte Türk yapımı unutulmaz 10 dönem dizisi!

hahah
Hepimizi Ekrana Kilitlemeyi Başarmış 10 Dönem Dizisi

Nedir Bu Cannes Film Festivali? Cannes Film Festivali, 1946 yılında Venedik Film Şenliğine rakip olarak düzenlenmiştir. Herkesin yanlış telaffuz ettiği ismini ise Fransa’nın Cannes adlı sahil kentinden almış. Her yıl mayıs ayında düzenlenen, uluslararası platformda bir film festivali olmuştur. Festivale katılan filmlerden birinciliğe layık görülen filme ise adıyla müsemma Altın Palmiye...

Devamını Görüntüle