Nefretten Aşk Doğar Diyen 5 Film Önerisi - Gecenin Fotoğrafı
En Taze

Nefretten Aşk Doğar Diyen 5 Film Önerisi

hahah
Nefretten Aşk Doğar Diyen 5 Film Önerisi

Nefretin Aşka Dönüşebildiğini Gösteren Filmler

En büyük aşklar nefretle başlar bir klişe gibi gözükse de, aslında bunu doğrulayan birçok yaşanmışlık var. Hatta bu yaşanmışlıklardan yola çıkılarak yazılmış kitaplar, çekilmiş filmler var. Elbette ikisi de birbiri kadar yoğun olan aşk ve nefretin her zaman bu sırayla yaşanması mümkün değil! Bazen ne kadar aşık olursa olsun, çiftlerin ani ayrılığı ve arkasından gelen nefret de sıkça karşılaşılan bir durum. Bu daha normal karşılanırken önce nefret ettiği birine aşık olanların sayısı da epey fazla olduğundan, daha dikkat çekici hale geliyor. Özellikle romantik, romantik komedi tarzı filmleri sevenlerin bu listeyi beğeneceğine eminiz!

En Keyifli 5 Aşk Filmi Önerisi

Bir Erkek On Günde Nasıl Kaybedilir?

Kate Hudson e Matthew McConaughey’in başrollerini paylaştığı filmde bir iddia uğruna ilişkiye başlayıp, sonradan aşık olan bir çifti anlatıyor. Romantik komedi türündeki bu film oldukça eğlenceli!

 

Umut Işığım

Bradley Cooper ve Jennifer Lawrence gibi kaliteli isimlerin başrollerini paylaştığı film, hayatın birçok darbesini yemiş ve yalnızlığa mahkum olmuş iki kişinin zaman içinde birbirlerinden nefret ederken nasıl aşık olduklarını konu alıyor. Lawrence’a Oscar kazandıran bu filmdeki performansını izlemenin son derece keyifli olacağına emin olabilirsiniz.

Benden Bu Kadar

Başrollerine Oscar kazandıran bu filmde Helen Hunt ve Jack Nicholson nefretten doğan bir aşkın güzelliğini gösteriyor. Takıntılı olma gibi psikolojik sorunlar yaşayan bir erkek ve gözü iyilikten, sevgiden ve hasta çocuğundan başka bir şey görmeyen bir kadının hikayesi.

Teklif

Başrolde iki bomba isim var! Sandra Bullock ve Ryan REynolds, tamamen nefret-aşk dönüşümünü gösteren bir hikayeye sahip. Romantik, dram ve komedi karışımıyla enfes bir film haline getirilmiş Teklif, 2009 yapımı en güzel filmlerden birisi.

Mesajınız Var

Tom Hanks ve Meg Ryan gibi başarılı iki ismin başrolü paylaştığı filmde iş yüzünden birbirinden nefret eden kadın erkek canlandırılıyor. Karşısında kim olduğunu bilmeden mail ile yazışmaya başlayan ikilinin arasında aniden aşk doğuyor. Bu süreçteki oldukça eğlenceli ve romantik durumları canlandıran iki oyuncunun maceraları kesinlikle izlemeye değer!

 

Başlıklar: , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

12 Temmuz 2018, 23:39

En İyi 18 Lucid Dream Filmi

Frekanslar ile Zihin Kontrolü Dünya ve  kitleler üzerinde hakimiyet sahibi olma isteği var olduğundan beri insan davranışları üzerine araştırmalar yapan kişiler tarafından büyük kalabalıklar elit bir grubun amaçlarına boyun eğsin diye kitlelerin zihinlerini kontrol altına almaya frekanslar ile zihin kontrolü yönelik çalışmalar yapılmıştır.İstihbarat örgütleri özellikle CIA ve MOSSAD bu konuya...

Devamını Görüntüle