Naim Süleymanoğlu'nun Japon Kızı   - Gecenin Fotoğrafı
En Taze

Naim Süleymanoğlu’nun Japon Kızı  

boom
Naim Süleymanoğlu’nun Japon Kızı  

 Naim Süleymanoğlu’nun Japon Kızı  

2017 yılının Kasım ayında kaybettiğimiz Naim Süleymanoğlu’nun  kızı olduğunun iddia eden Japon Sekai Mori, DNA testinde yüzde 99.9 oranıyla kızı olduğunu kanıtladı. Naim Süleymanoğlu ölümünden sonra babalık davası ile ortaya çıkan bu yüzden Süleymanoğlu’nun mezarının açılmasıyla DNA testi yapılmıştı.

Süreç Nasıl Gelişmişti?

Japon Sekai Mori, gazeteci annesi ile Naim Süleymanoğlu’nun Seoul  Olimpiyatları’nda birlikte olduğunu ve bu süreçten sonra annesinin hamile kaldığını ve kendisinin doğduğu bilgileri ile babalık davası açtı. Süleymanoğlu’nun nikahsız birlikteliklerinden olan Sezin ve E.Süleymanoğlu ise Japon kızına tepki vermişti. Mahkeme Mori’yi haklı bularak Naim Süleymanoğlu’nun mezarının açılmasına ve DNA testi yapılmasına karar vermişti.

Artık O da Yasal Mirasçı

Konuyla ilgilenen adli bir kaynak, Naim Süleymanoğlu babalık davasındaki  DNA raporunun sonucu ile Japon kızının dava dosyasına eklenmesi ile yasal mirasçı olarak geçeceğini, ikinci aşamada miras işlemlerinin başlayacağını bildirdi.

Naim Süleymanoğlu’nun çocuklarının sayısı 4 oldu

Bu kanıtlanan babalık davası ile birlikte Süleymanoğlu’nun 4 çocuğu olmuş oldu. Biri Ankara’da 2 si İstanbul’da  3 çocuğu daha var.  Adli Tıp Kurumu’nun Sekai Mori’yi de onaylamasıyla 4 çocuğu olan Naim Süleymanoğlu’nun nikahsız yaşadığı 3  beraberlikten toplamda 4 çocuk sahibi olmuş. Hiçbir kadın ile resmi nikahının bulunmaması da dikkat çekici. Ancak 3 çocuğunu nüfusuna kaydettirmiş.

Babalık Davasının İkinci Aşaması Miras

Geçtiğimiz yıl kaybettiğimiz Süleymanoğlu’nun mirası ise tartışma konusu olmaya devam ediyor. Ölümüyle belirlenen maddi değeri 2 milyon lirayı bulan 4-5 gayrımenkulü bulunuyor. Ancak adının açıklanmasını istemeyen Süleymanoğlu’na yakın bir kaynağın verdiği bilgiye göre ölümünden 4-5 ay önce kardeşi M.Süleymanoğlu’na 2 milyon lira transfer ettiği bilgisini veriyor. Antalya’daki 6 dönümlük arazisini satarak nakde dönüştürdüğü ve mirasta paylaşılmaması için kardeşine aktarıldığı da verilen bilgiler arasında… Bu bilgiye avukat aracılığıyla ulaştıkların söyleyen Japon Sekai Mori Süleymanoğlu, bu para içinde dava açacaklarını söyledi.  Sekai Mori, Kısacası Naim Süleymanoğlu’nun başarılarından çok ölümünden sonra özel hayatının konuşulmaya devam edeceği de ortaya çıkmış oluyor.

Başlıklar: ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

05 Haziran 2018, 22:07

Kadına Şiddetin Kaynağında Ne Yatıyor?

Slyvester Stallone’nun İlham Verici Hikayesi Slyvester Stallone, 1976’da başlayan Rocky serisi ile muhteşem bir başarıya imza atmıştı ve sinema dünyasının unutulmaz kahramanlardan biri oldu. Hala konuşulmakta ve izlenmekte olan bu serinin hem yönetmeni hem yazarı hem de kahramanı Sylvester Stallone, Rocky sayesinde büyük bir yıldız oldu ve sayısız aksiyon filminde...

Devamını Görüntüle