Karşınızda İlk Türk Vampir Dizisi: Yaşamayanlar - Gecenin Fotoğrafı
En Taze

Karşınızda İlk Türk Vampir Dizisi: Yaşamayanlar

İşte büyük bir merakla beklenen ilk Türk vampir dizisi Yaşamayanlar hakkında bugüne kadar paylaşılan bütün detaylar!

boom
Karşınızda İlk Türk Vampir Dizisi: Yaşamayanlar

Günümüzde dünyanın her köşesinde olduğu gibi Türkiye’de de dizi sektörü gelişimini sürdürüyor ve her gün yeni tema ve konular ile karşımıza yeni diziler çıkıyor. Bizler artık ne izleyeceğimizi şaşırmışken ilk Türk vampir dizisi Yaşamayanlar sayesinde yepyeni bir maceraya adım atabiliriz. Karşınızda Türkiye’nin ilk vampir dizisi!

İlk Türk vampir dizisi hakkında merak edilenler

Yabancı dizilere hepimiz aşinayız ve mutlaka vampir gibi doğaüstü canlıların konu edinildiği pek çok dizi karşımıza çıkmıştır. Şimdi ise merakla izlediğimiz o vampir dizilerinden bir tanesi ülkemizde çekiliyor ve daha önce yapılmamış bir şeyi bizlerle buluşturuyor.

Yaşamayanlar adı verilen bu dizide en çok dikkat çeken detay şüphesiz ki oyuncu kadrosu. Elçin Sangu, Selma Ergeç, Kerem Bürsin ve Birkan Sokullu’nun başrolleri paylaştığı dizi kaliteli bir kadro ile karşımıza çıkacak. İşte oyuncuların karakterleri:

  • Elçin Sangu – Mia
  • Selma Ergeç – Karmen
  • Kerem Bürsin – Dmitry
  • Birkan Sokullu – Numel

Peki, bu Türk vampir dizisinin konusu ne?

Türk vampir dizisinin konusu oldukça ilgi çekici!

164 yaşında oldukça genç bir vampir olan Mia akıl hocası olan Karmen’in liderliğinde aklında yer alan planı gerçekleştirebilmek için İstanbul’a gelir. Planı ise kendisini vampire dönüştürmüş olan Dmitry’i öldürerek yeniden insan olmaktır. Karanlık bir geçmişe sahip olsa da yeni bir sayfa açmak isteyen Numel ise bu yolda Mia ve Karmen ile müttefik olur.

Dizinin konusu her ne kadar ilgi çekici olsa da pek çok kesimden olumsuz yönde eleştiriler gelmeye başladı. Özellikle karakterlerin isimlerinin Türkçe olmaması, dizinin sadece İstanbul’da çekilen yabancı vampir dizisi olduğu düşüncesinin yayılmasına neden oldu. Elbette olumsuz eleştirilen yanı sıra diziye olumlu bakanlar da oldu. Özellikle kadrodaki oyuncuların hayran açısından zengin oluşu dizinin heyecanlı bir şekilde beklenmesine sebep oldu.

Geçtiğimiz günlerde fragmanı yayınlanan dizinin yakın bir zamanda anlaşmalı platformunda yayın hayatına başlaması bekleniyor. Şimdiden dizi hakkında bir şey söylemek yanlış olabilir zira yalnızca oyuncular ve konu hakkında bilgi sahibiyiz. Bakalım, diziyi izleyen kişilerin yorumları ne yönde olacak.

Başlıklar: , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

06 Temmuz 2018, 00:39

Kayıp Çocuklar Gündemden Düşmüyor, Çözümü Yok Mu?

Türkiye yaklaşık 1.5 aydır kayıp çocuklar haberleriyle çalkalanıyor. Önce Leyla, ardından Eylül, Ufuk ve belki de daha ismini bile bilmediğimiz polis dosyalarında  yer alan binlerce çocuk… Bir annenin, bir babanın geleceğini çalmak hangi ruh halinin getirisi, nasıl bir vicdan, nasıl bir cesaret ya da neyin kafası bu? Sorularının cevapları yok....

Devamını Görüntüle