Karısına İşkence Yaptı, Sosyal Medyada Paylaştı - Gecenin Fotoğrafı
En Taze

Karısına İşkence Yaptı, Sosyal Medyada Paylaştı

boom
Karısına İşkence Yaptı, Sosyal Medyada Paylaştı

Karısına İşkence Yaptı, Sosyal Medyada Paylaştı

Sakarya’da gerçekleşen olayda kendisine boşanma davası açan 3 çocuğunun annesi eşini köşeye sıkıştırıp dakikalarca döven koca bu olayı yengesine kaydettirip sosyal medyada paylaştı…Karısının kendisini boşamak istemesine içerleyen koca  ailenin diğer fertlerinin de şahit olduğu akıl almaz bir olaya imza attı. Karısını köşeye sıkıştırıp döven ve yengesine de videoyu çektiren adam daha sonra videoyu sosyal medyada paylaştı.

Hakaretlerin ardı arkası kesilmiyor

Karısını hem döven hem de hakaret etmeye devam eden koca, delil olarak video çektiğinin de farkında olarak eylemini sürdürmeye devam etti. Yengesinin çekim yaptığı videoda diğer aile fertlerinin de bir şey yapmaması dikkat çekti. Sosyal Medyada tepki alan görüntüler sonrası kocanın ne ceza alacağı da merak konusu oldu.

Başlıklar: , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

19 Temmuz 2018, 18:57

Bilim insanları yıllardır Mars'ta yaşam olup olmadığını kanıtlamaya çalışıyor ancak bu konuda tam olarak sonuca varılamadı.

Teknoloji
Mars’ta Yaşam Mümkün Olacak Mı?

Skype Nedir? Skype adı altı ile kodlanan bu yazılım dünyanın birçok yerinden uzak olduğunuz kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Ayrıca Skype yazılımı ses ve görüntü desteği ile birlikte günümüzde kullanılan oldukça popüler bir programdır. Birçok fonksiyonu sayesinde değer verdiğiniz kişiler nerde olursa olsun yanınızda gibi hissedeceksiniz. Bütün yaptığınız eylemleri anlık olarak...

Devamını Görüntüle