En Taze

Karısına İşkence Yaptı, Sosyal Medyada Paylaştı

boom
Karısına İşkence Yaptı, Sosyal Medyada Paylaştı

Karısına İşkence Yaptı, Sosyal Medyada Paylaştı

Sakarya’da gerçekleşen olayda kendisine boşanma davası açan 3 çocuğunun annesi eşini köşeye sıkıştırıp dakikalarca döven koca bu olayı yengesine kaydettirip sosyal medyada paylaştı…Karısının kendisini boşamak istemesine içerleyen koca  ailenin diğer fertlerinin de şahit olduğu akıl almaz bir olaya imza attı. Karısını köşeye sıkıştırıp döven ve yengesine de videoyu çektiren adam daha sonra videoyu sosyal medyada paylaştı.

Hakaretlerin ardı arkası kesilmiyor

Karısını hem döven hem de hakaret etmeye devam eden koca, delil olarak video çektiğinin de farkında olarak eylemini sürdürmeye devam etti. Yengesinin çekim yaptığı videoda diğer aile fertlerinin de bir şey yapmaması dikkat çekti. Sosyal Medyada tepki alan görüntüler sonrası kocanın ne ceza alacağı da merak konusu oldu.

Başlıklar: , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

21 Temmuz 2018, 13:13

İyi ki Doğdun Cat Stevens, İyi ki doğdun Yusuf İslam…

Swap Nedir ? Swap nedir ? Aslında gün içinde duyabileceğimiz finansal olarak iki eş değer paradaki varlıkların gecelik olarak taşınmasını işleminden dolayı arada açılan farka swap denir. Daha uygun bir dille 2 varlıkla ilgili işlem yaptığınızda bunların fiyatları değiştirildiğinde arada oluşan farka swap deniyor.

Devamını Görüntüle