İşte Instagram'dan En Çok Para Kazanan 10 Ünlü! - Gecenin Fotoğrafı
En Taze

İşte Instagram’dan En Çok Para Kazanan 10 Ünlü!

Sosyal medya özellikle ünlüler için ekstra bir gelir kapısı haline geldi. Peki, Instagram üzerinden en fazla kazanan ünlüler hangileri?

boom
İşte Instagram’dan En Çok Para Kazanan 10 Ünlü!

İşte Instagram’dan En Çok Para Kazanan 10 Ünlü!

Günümüzde sosyal medya her alanda ciddi anlamda yayılmış durumda ve insanlar her yaptığını sosyal medya platformlarına taşıma isteği içinde. Sıradan insanlar gibi dünyaca bilinen isimler de aynı şekilde sosyal medyada tüm hayatlarını takipçileri ile paylaşıyor.

En çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan Instagram’ın ünlüler için mükemmel bir gelir kapısı haline geldiğini söylemek mümkün. Peki, ünlüler bu işten kadar para kazanıyor? İşte Instagram üzerinden hayal bile edemeyeceğimiz paralar kazanan 10 ünlü isim!

1) Kylie Jenner

Platformun en fazla para kazanan ismi olan Kylie Jenner, içerik başına tam tamına 1 milyon dolar kazanıyor ve toplamda 110 milyon takipçiye sahip.

2) Selena Gomez

Ünlü şarkıcı Selena Gomez’in takipçi sayısı 138 milyon ve içerik başına aldığı para ise 800 bin dolar.

3) Cristiano Ronaldo

Dünyanın en iyi futbolcuları arasında gösterilen Cristiano Ronaldo 133 milyonluk takipçi sayısı ile içerik başına 750 bin dolar alıyor.

4) Kim Kardashian

Bütün paylaşımları ile olay yaratmayı başaran Kim Kardashian, 113 milyon takipçiye sahip ve içerik başına aldığı para 720 bin dolar.

5) Beyonce Knowles

Pop müziğin kraliçesi olarak gösterilen Beyonce Knowles, Instagram’da 115 milyon takipçiye sahip ve ünlü starın içerik başına aldığı para 700 bin dolar.

6) Dwayne Johnson

Dünyaca ünlü aktör Dwayne Johnson 109 milyon takipçisi ile içerik başına 650 bin dolar alıyor.

7) Justin Bieber

Özellikle genç kızların sevgilisi olan Justin Bieber 100 milyon takipçiye sahip. Ünlü yıldız içerik başına 630 bin dolar alıyor.

8) Neymar da Silva Santos Junior

Listedeki ikinci futbolcu olan Neymar’ın takipçi sayısı 101 milyonken içerik başına aldığı para da 600 bin dolar.

9) Kendall Jenner

Ünlü top model Kendall Jenner 92 milyon takipçiye sahip ve içerik başına 500 bin dolar alıyor.

10) Khloe Kardashian

Listemizin sonunda ise Khloe Kardashian yer alıyor. Khloe 76 milyon takipçiye sahip ve paylaştığı her içerik için 480 bin dolar alıyor.

Başlıklar: , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

06 Temmuz 2018, 00:39

Kayıp Çocuklar Gündemden Düşmüyor, Çözümü Yok Mu?

Türkiye yaklaşık 1.5 aydır kayıp çocuklar haberleriyle çalkalanıyor. Önce Leyla, ardından Eylül, Ufuk ve belki de daha ismini bile bilmediğimiz polis dosyalarında  yer alan binlerce çocuk… Bir annenin, bir babanın geleceğini çalmak hangi ruh halinin getirisi, nasıl bir vicdan, nasıl bir cesaret ya da neyin kafası bu? Sorularının cevapları yok....

Devamını Görüntüle