Sanal Alışverişlerin Olmazsa Olmazı ininal Kart - Gecenin Fotoğrafı
En Taze

Sanal Alışverişlerin Olmazsa Olmazı ininal Kart

Sanal Alışverişlerin Olmazsa Olmazı ininal Kart

İninal Kart Nedir?

ininal kart internet alışverişlerinde kredi kartlarını girmek istemeyen bireyler için özel olarak üretilmiş bir ön ödemeli karttır. Bu kart sayesinde birçok birey online platformlarda alışveriş yapabilir. Hatta Steam uygulaması üzerinden de oyun satın alabilir. Ön ödemeli tanımı ile gündeme damga vuran ininal kartın içerisine bakiye yüklenmelidir. Yüklenilen bakiyeye göre çekim yapılabilir ya da harcanabilir. Birçok avm ya da mağazalarda geçerli olan ininal kartları online alışverişlerinizde kredi kartınızı kullanmak yerine gönül rahatlığıyla ininal kartı kullanabilirsiniz. İninal kartın bilgilerini girerek içinde bakiye olduğu sürece ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik her  platformda geçerlidir. Sadece işletmenin kredi kartı ödemesi kabul etmesi yeterlidir. Kredi kartının geçerliği olduğu tüm işletmelerde ininal kartta geçerlidir.

İninal Kartı Nasıl Alabilirim?


40 binden fazla satış noktasından temin edilebilen ininal karta sizde sahip olabilirsiniz. Bulunduğunuz bölgedeki  PTT, Migros, D&R, Teknosa, TveK, Vatan Bilgisayar, Kim Market ve Seçkin gazete gibi satış noktalarından anında İninal Karta başvuru yapabilir, karta ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte İninal kartın resmi sitesi olan ininal.com adresinden de kart başvurusu yapabilirsiniz. Böylece bulunduğunuz şehre göre kargo yoluyla geleceği için size ulaşması biraz zaman alabilir.

İninal Karta Nasıl Bakiye Yükleyebilirim?


İninal kartı kolayca kullanabileceğiniz gibi, bakiye yükleme işlemini de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
İninal Karta bakiye yükleyebilmek için 2 yöntem bulunmaktadır. Başka bir banka hesabınızdaki parayı EFT yolu ile ininal hesabınıza aktarabilirsiniz. Diğer bir yöntem ise Banka ATM’leri, PTT Matik, Migros ve Seçkin gazete satış noktaları da dahil, ING ATM’lerinden de yükleme yapabilirsiniz. Ayrıca yüklenilen bakiyeler ininal karta anında aktarılır. Kart ise yurtiçi ya da yurtdışı tüm mağazalarda geçerlidir. Aynı zamanda İninal Cüzdan uygulamasından hesabınızdaki hareketleri anında takip edebilir hesabınızı her yerde yönetebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

İninal Kartı Ücretli mi?
Evet. Bir kereye mahsus ininal kartına sahip olabilmek için 5 TL gibi bir ücret ödemeniz gerekiyor.

İninal Kartla Alakalı Herhangi Bir İşlem Yapmama Gerek Var mı?
Hayır, herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok kullanmaya başlayabilmek için alışveriş esnasında kartınızı tanımlamanız gerekir.

İninal Kart Ek Ücret Talep Ediyor mu?
Aylık olarak içerisinde para yüklü olduğu durumlarda 1 TL gibi bir ücret alınmaktadır. Bu bedel hizmet bedeli olarak adlandırılır.

Başlıklar: , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

17 Temmuz 2018, 20:18

Erkin Koray…O yıllarını Türk Rock müziğine adamış aykırı bir adam... Yarım asırdan fazla bir süre önce hiç kimsenin cesaret edemediği kıyafet ve saçlarla ortaya çıkmış yaşam tarzını anlatan elektro gitarı ile müziğinin peşine düşmüş, farklı felsefesi ve özgürlüğü ile nam salmış efsanevi bir müzik adamı… Türk Rock ve Hard Rock müziğinin öncüsü nam-ı diğer Erkin babası.

boom
Erkin Koray Efsanesi

Akıllı Modaya Hazır Mısınız? Bu günlerde, her şeyin “akıllı” olduğu görülüyor. Arabalarımız, mutfak araç gereçlerimiz, çamaşır makineleri, telefonlar, klimalar, doğalgazlar internete bağlanıyor. Ancak muhtemelen farkında olmadığınız şey, giyim ve aksesuarların da yakın bir sürede internete bağlanmaya başlayacak olmasıdır. Moda ve teknoloji, bir araya getirmeyebileceğiniz iki şey ama günümüzde el ele...

Devamını Görüntüle