İlluminati ve 300'ler Komitesi - Gecenin Fotoğrafı
En Taze

İlluminati ve 300’ler Komitesi

geek
İlluminati ve 300’ler Komitesi

İlluminati ve 300’ler Komitesi

 

İlluminati ve 300’ler Komitesi, esas olarak Siyonistlerden oluşan ve tamamen Luciferci hedefleri olan en büyük çalışma grubu olan bir topluluktur. Yeni Dünya düzenini uygulamak istiyorlar çünkü masonluğun yalanlarıyla ve Süleyman’ın öğretileriyle Lucifer’in gerçek tanrı olduğuna inanmaya başladılar.
Onlar Şeytan Hiyerarşisinin bir parçası ve Şeytan Sinagogunun büyük bir bölümünü temsil ediyorlar. Bu bireylerin her biri, Şeytani Hiyerarşinin yapısının farkındadır ve grup içindeki rollerini bilirler.İlluminati ve 300’ler Komitesi, yeni dünya düzeni için çalışırken yollarına çıkan her türlü olumsuzluğu ortadan kaldırmanın doğru olduğunu düşünürler.

300’ler Komitesi isimli güçlü kurumun planlayıcıları ve üyeleri kimlerdir? Bu konuda bilgi sahibi bazı insanlar bu komplo teorisinden haberdardır  ve bu komplonun yaratıcılarının İlluminati, Farmasonlar, Yuvarlak Masa,  Royal Institute of International Affairs ve Milner Grup gibi büyük kamuflaj gruplar tarafından işletildiğini düşünmektedirler.

İlluminati ve 300’ler Komitesi, İngiliz Doğu Hindistan Şirketi’nin 300. Konseyinin bir ürünüdür. Doğu Hindistan Şirketi, 1600 yılında İngiliz kraliyet ailesi tarafından kiralandı. Çin ile afyon ilaç ticaretinde büyük hamleler yaptı ve dünyadaki en büyük şirket oldu.


300’ler komitesi suç gündemcisi midir?

Bugün, birçok güçlü ittifak yoluyla, 300 Komite dünyayı yönetmekte ve “Total Dünya Hükümeti” altında “Yeni Dünya Düzeni” oluşturmak için suç gündeminin ardındaki itici güçtür.

Gizli örgütler iş başında

Her biri, üstte bir iç çevreye sahip olan ve asil bir gündemi takip  etmek gibi aşağıdakileri yalanlarla kandıran bir hiyerarşi; Böylece bölümlendirilmiş bir komplikasyon ağını takip ederek onları hayata geçirilmesini sağlamaktadır. 300 Komitesinin iç çemberi, Kraliçe Elizabeth Windsor II başkanlığında çalışmalar yapmaktadır.

İlluminati ve  300 Komitesi Dünya Gücünün Kısa Tarihi

Bu, uluslararası bankacılık ve ticaret sorunlarıyla uğraşmak ve afyon ticaretini desteklemek için 1729 yılında Siyah Soylu  tarafından İngiliz Doğu Hindistan Şirketi aracılığıyla kurulan çok eski bir gizli topluluktur. Tüm dünya bankacılık sistemini ve Batılı ulusların en önemli temsilcilerini içerir. 300 komitesi aracılığıyla tüm bankalar Rothschild’lerle bağlantılıdır. İllumunati ve 300 Komitesi, İlluminati’nin çok önemli bir parçasıdır ve Siyasi Piramidin içine yerleştirilmiştir. John Coleman, ‘Komplocuların Hiyerarşisi: 300 Komitesinin Hikâyesi’ adlı bir kitap yazmıştır. Kitapta, ayrıca İlluminati’nin 21 ana hedefinin ve 300 Komitesinin bir listesini de içermektedir.

Başlıklar: , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

11 Temmuz 2018, 02:59

Gizemli İlluminati Dövme Tasarımları

İlluminati dendiğinde “bak kardeş o öyle değil” ile başlayıp “bunlar hep Amerika ve İsrail’in oyunları” ile sona eren muhabbetlerden sıkılıp, her gördüğü üçgenin iç açılarını toplayıp İlluminatiyi çıkaranlardan sıkıldıysanız toplanın anlatıyorum. Yazının Sonunda İlluminati ve Yeni Dünya Düzeni hakkında bildiklerinizin dışında bir çok şeye ulaşmış olacaksanız. İnternet, komplo teorisyenlerinin totaliter...

Devamını Görüntüle