Harvey Weinstein Taciz Skandalı ! - Gecenin Fotoğrafı
En Taze

Harvey Weinstein Taciz Skandalı !

Harvey Weinstein Taciz Skandalı !

Harvey Weinstein Taciz Skandalı

Hollywood taciz skandalı ile çalkalanıyor. Özellikle son dönemlerde Hollywood’lu bazı erkek oyuncuların taciz ettiği kadınlarla başları derde girerken, şimdi de Hollywood film yapımcısı Harvey Weinstein’in taciz skandalı durumun yeniden tazelenmesine sebep oldu. Bugüne kadar birçok ünlü oyuncuyu taciz ettiği iddiaları ortaya atılan ünlü film yapımcısı, bu skandal konuda bir açıklama yapmazken isimler de tek tek ortaya çıkmaya başladı.

Özellikle bunlar içerisinde Angelina Jolie ile birlikte Gwyneth Paltrow gibi dünyaca ünlü oyuncular da Harvey taciz skandallarının içinde bulunuyor. Böyle bir durumun şimdiye dek ortaya çıkmasının en büyük nedeni ise oyuncuların kariyerlerinin mahvolmasından korktuklarından dolayı sesini çıkarmadıkları söyleniyor. Özellikle İtalyan oyuncu Asia Argento, ünlü bir dergi yaptığı röportajda, Weinstein kendisine bir otel odasında tecavüz ettiğini dile getirdi. Durum bununla da kalmıyor, Hollywood’un birçok ünlü filminde rol almış kadın oyuncular da böyle bir sıkıntının içinde yer aldığı biliniyor.

Hollywood’da taciz skandalı

Bilindiği üzere şöhret basamaklarını aşarken böyle dönemler içerisinde birçok ünlü oyuncunun başına skandal taciz kabusu gelmektedir. O dönemler kariyerinde başarılı olmak için sesini çıkarmayan oyuncular, daha sonra bunu gündeme getirerek gerçekleri basına söylemektedirler. Böyle üzücü olaylar özellikle son dönemlerde Hollywood üzerinde çok fazla duyulmaya başlandı. Amerika’nın en büyük film yapımcılarından biri olarak bilinen Harvey Weinstein de bu işin içine girmiş durumdadır. Basına sızan bilgilere göre bazı ünlü kadın oyuncuları sadece Harvey taciz ile kalırken, bazılarına ise farklı yerlerde tecavüz ettiği iddia ediliyor.

Harwey Weinstein’in Taciz ve Tecavüz Ettiği Ünlü Hollywood Oyuncuları

Özellikle sinema dünyasına henüz yeni giren kadın oyunculara karşı bu eylemlerde bulunan Harvey Weinstein, şimdiye kadar birçok ünlü kadın oyuncuya taciz ve tecavüz ettiği söyleniyor. Bunlar içerisinde Eva Green, Lupita amondi Nyong’o ve Lena Heady ile birlikte Cara Delevingle gibi daha birçok ünlü Hollywood oyuncusu bu skandal içinde bulunmaktadır. Çirkin ve farklı tekliflerde bulunarak oyuncuları otel odasında veya farklı yerlerde taciz etme girişiminde bulunan Amerikalı film yapımcısı Harvey taciz için, her ne kadar iddiaları yalanlasa da gün geçtikçe daha fazla oyuncu bu durumdan cesaret bularak yaşadıklarını anlatmaya devam ediyor.

Başlıklar: , ,

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

esra 26 Temmuz 2018

yuh ya artık bu taciz tecavüz olaylarına ciddi bir yaptırım gelmeli

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

07 Ağustos 2018, 12:18

“Hakkınızı Helal Edin” Dedi Ve Atladı

Blogspot Türkiye’de Engellendi Dün gece (24 Temmuz 2018) itibari ile yaşanan blogspot uzantılı blog sitelerine erişim engellendi. Blogspot Türkiye’de engellendi. Bir çok kullanıcı bu konuyla ilgili mağdur olduklarını belirtti. Türkiye Blokları İnternet Gözlemevi tarafından doğrulanarak 24 Temmuz 2018’de Türkiye’de engellendi. Blog sayfalarının TTNet ve Uydunet dahil olmak üzere birçok İSS’de kullanıldığını doğrulamış...

Devamını Görüntüle