"Hakkınızı Helal Edin" Dedi Ve Atladı - Gecenin Fotoğrafı
En Taze

“Hakkınızı Helal Edin” Dedi Ve Atladı

huzunlu
“Hakkınızı Helal Edin” Dedi Ve Atladı

“Hakkınızı Helal Edin” Dedi Ve Atladı

Karaman’da uzun zamandır bunalımda olduğu iddia edilen genç kız, inşaat halindeki binanın ikinci katından ” hakkınızı helal edin” dedi ve atladı. Genç kız ağır yaralandı. Genç kızın intihar girişimi ise saniye saniye cep telefonuyla kaydedildi.

Vatandaşların ikna çabaları sonuçsuz kaldı

Karaman Mansurdede Mahallesi 106 sokaktaki 3 katlı inşaa halindeki binanın ikinci katına çıkan genç kızı görenler hemen polisi aradı. 18 yaşındaki S.E, polis ekipleri gelmeden inşaatın penceresinden sarkmaya başladı. Bu durumu gören vatandaşlar genç kızı ikna etmeye çalıştılar. Ancak genç kızın kararlılığı bu çabaları sonuçsuz bıraktı. Bunun üzerine bazı vatandaşlar intiharını engelleyebilmek için atlayacağı yerin altında durmaya çalıştılar. Ancak genç kız bir süre sonra “Hakkınızı helal edin” dedi ve kendini boşluğa bıraktı. Çevredekilerin bağrışlarının arasında yere düşen genç kızı havada yakalamak isteyenlerin çabaları da boşa çıktı. Ve genç kız kum yığının üzerine düşerek ağır yaralandı. Vücudunun çeşitli yerlerinde kırıklar oluşan genç kız,olay yerine gelen sağlık ekiplerince Karaman Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. İlk müdahalesinin ardından tedavisi için Konya’ya sevk edildi.

İntihar görüntüleri cep telefonuyla çekildi

Bunalımdaki 18 yaşındaki S.E’nin inşaat halindeki binanın 2.katından atlaması bir vatandaş tarafından cep telefonuyla an be an kaydedildi. Vatandaşların uzun süre dil döktüğü vazgeçirmeye çalıştığı genç kız uzun süre “Abi çekilin” diyerek ağladığı görülüyor. Daha sonra kendini sarkıttığı pencereden “Hakkınızı helal edin” diyerek kendini bırakıyor. S.E isimli 18 yaşındaki genç kızın intihar girişimiyle ilgili polis soruşturma başlattı.

Başlıklar: , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

21 Temmuz 2018, 22:18

Kablosuz İnternet Sinyali Nasıl Artırılır?

Kayıp Çocuklar Gündemden Düşmüyor, Çözümü Yok Mu?   Türkiye yaklaşık 1.5 aydır kayıp çocuklar haberleriyle çalkalanıyor. Önce Leyla, ardından Eylül, Ufuk ve belki de daha ismini bile bilmediğimiz polis dosyalarında  yer alan binlerce çocuk… Bir annenin, bir babanın geleceğini çalmak hangi ruh halinin getirisi, nasıl bir vicdan, nasıl bir cesaret...

Devamını Görüntüle