Game of Thrones Final Sezon Tarihi Açıklandı - Gecenin Fotoğrafı
En Taze

Game of Thrones Final Sezon Tarihi Açıklandı

boom
Game of Thrones Final Sezon Tarihi Açıklandı

Game of Thrones 8. Sezon Geliyor!

Dünyanın en popüler dizileri arasında yer alan Game of Thrones ülkemizde de büyük ilgi görüyor.  Her sezonun başlangıç tarihinin açıklanmasını heyecanla bekleyen hayranları için güzel haber geldi. Game of Thrones 8. Sezon tarihi oyunculardan Maisie Williams (Arya Stark) tarafından duyuruldu!

Game Of Thrones 8. Sezon Yayın Tarihi

Game of Thrones 7. Sezonun bitiş tarihi 28 Ağustos 2017 idi. Dizi hayranlarını en fazla üzen şey de zaten sezonlar arasındaki zaman aralığının çok fazla olması. Ancak yine de yeni sezon henüz başlamadan sadece tarihinin duyurulmasıyla beraber izleyicileri arasında büyük sevinç uyandırmaya yetiyor. Dizinin yeni sezonundan daha da keyif almak için kimileri eski sezonların son bölümlerini tekrar tekrar izliyor.

Maisie Williams’ın duyurduğuna göre 8. Sezon başlangıç tarihi için epey beklemek gerekiyor. Çünkü açıklanan tarih Nisan 2019! Dizinin yapım şirketi olan HBO tarafından doğrulanan bu açıklama ile beraber daha neredeyse 1 yıl beklememiz gerektiği kesinleşmiş oldu. En azından kesin bir tarih duyurulması bile bekleyenler için sevindirici bir haber oldu.

Game of Thrones dizisi içinde binlerce uğraşı barındıran bir dizi. Görsel efektleri, stüdyo düzenlemeleri, montajlar…Maisie Williams’ın dizi çekimlerini Aralık ayında bitirdikleri, 8. Sezonun ilk bölümünün Nisan ayında yayınlanacağının yanında başka açıklamalar da dizinin seyircinin izlemesine hazır hale gelme zorluklarını kanıtlar nitelikte. Çünkü oyuncunun açıklamasının devamında dizinin yeni sezonunun eksiksiz bir biçimde hazırlanması yaklaşık 4 ay sürdüğü, montaj işleminin fazlasıyla zahmetli olduğunu, tüm yetenek ve yapılabileceklerin en iyisini sergilemek için izleyicilerin sabırla beklemesi gerektiği şeklindeydi.

8.Sezon Kaç Bölüm Olacak?

Şu ana kadar yayınlanan sezonlar arasında en heyecanlılarından biri olacağı söylenen 8. Sezon daha az bölümden oluşacak. Bölüm sayısı azaltılsa da her bölümün yaklaşık 80 dakika ya da daha uzun süreceği biliniyor. Fakat bu açıklamaların kesinliğin kanıtlayan bir HBO açıklaması olmadığı için, 8. Sezon yayın tarihi dışındaki bilgiler resmi açıklama değil, oyuncu tarafından duyurulan bilgiler olduğu unutulmamalı!

8.Sezonda Neler Olacak?

Bu kadar uzun bir bekleme süresi olunca, dizi tutkunları da oyunculardan gelebilecek her açıklamaya ipucu gözüyle bakıyor. Aslında çaktırmadan sızdırılan ipuçları arasında Sophie Turner (Sansa Stark) bu sezonun en kanlı Game of Thrones sezonu olacağını belirtti. Ayrıca 8. Sezonun bir diğer özelliği de ‘final sezonu’ olması! Kim ölecek, kim kalacak bilemiyoruz ancak heyecanla beklendiği kesin!

Başlıklar: , , , , , ,

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Dante 26 Temmuz 2018

diziyi heycanla bekliyorum ama bu kadar uzun aralar sıkıcı olmaya başladı 🙁

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

04 Ağustos 2018, 11:39

Popüler kripto para birimi bitcoin nereye doğru ilerliyor? İşte bitcoin geleceği hakkında muhtemel 3 senaryo!

boom
Bitcoin Geleceği Hakkında Muhtemel 3 Senaryo

Yaz Bitmeden Eğlenceye Doymak İsteyenler İçin Yaz Festivalleri Listesi Yaz mevsiminin en keyifli tarafı açık hava konserleri ve sinemalarının yanı sıra en dikkat çekici etkinlikler yaz festivalleri oluyor. Kimileri bayram tatilini fırsat bilerek keyifli kaçamaklar için sakin bir yerde tatil yapmayı planlarken, kimileri de çılgınca eğlenmeyi, müziğe ve dansa doymayı...

Devamını Görüntüle