En Taze

Frekanslar ile Zihin Kontrolü

Uzun yıllardır pek çok araştırmaya konu olan zihin kontrolü frekanslarla da yapılabiliyor. Peki, bu tam olarak nasıl gerçekleşiyor?

geek
Frekanslar ile Zihin Kontrolü

Frekanslar ile Zihin Kontrolü

Dünya ve  kitleler üzerinde hakimiyet sahibi olma isteği var olduğundan beri insan davranışları üzerine araştırmalar yapan kişiler tarafından büyük kalabalıklar elit bir grubun amaçlarına boyun eğsin diye kitlelerin zihinlerini kontrol altına almaya frekanslar ile zihin kontrolü yönelik çalışmalar yapılmıştır.İstihbarat örgütleri özellikle CIA ve MOSSAD bu konuya büyük önem vermektedirler. Tabi biz oralara kadar girmeden önce size daha yakın olan sosyal medya, televizyon yayınları, müzikler gibi günlük yaşantımızda yer tutmuş frekanslar ve etkilendiğimizi dahi farketmediğimiz dalga boylarından bahsedelim.Beyin Dalgaları

Her şey, kendi frekans ve titreşiminden oluşan birer enerjiden ibarettir. Titreşimler vasıtasıyla en hayret verici şeyleri bile başarmamız mümkündür. Beyin, çok yönlü bir kontrol merkezidir: Tüm vücut işlevlerini yönetir ve aralarında işbirliği sağlar. Bütün zihinsel durumlar, düşünceler, duygular, fiziksek duyular ve hareketler ayrı frekanslara sahiptir. Bunlar EEG testleri ve MRI taramaları ile görüntülenebilen elektromanyetik işaretlerdir.

Zaman içerisinde çıkan bir kaç akıllı araştırmacı beynin kademeli olarak uzayıp yavaşlayan dalgası olduğunu ortaya çıkardı ve bu dalgada yunan alfabesinden isimleri layık gördü. Beyin dalgaları parmak izleri gibi her insanda farklılık gösterirken özellikle dört kategori üzerinde duruldu.

Beta Dalgaları:

 Normal, uyanık bilinç hali olarak bilinen dalgalardır. Yüksek hızda beta dalgası insanda endişe, stres, depresyon benzeri uyarılara sebep olur. Heyecanlı kişiler, olumsuz düşünceler sırasında, endişe, korku ve stres zamanlarında 20 ile 30 hz. yüksek dalgalar beyinde görülmektedir. Eğer bu durumlardan birinde bile uzun zaman kalınırsa, beynin işlevi bozulur ve kişilik bozuklukları, depresyon gibi ruhsal ve psikolojik problemler, kronik hastalıklar yaşanmaya başlar.

Alfa Dalgaları:

   Daha yavaş dalgalardır. Meditasyon ve huşu hali dedikleri zaman bu zamandır. Dış dünyadan soyutlanma, gevşeme ve rahatlama gerçekleşir. Gözlerinizi kapatıp dinlenme modunda girildiği anda bu bölüm devreye girer ve beyin sakinleştirici kimyasallar salgılamaya başlar.Geleneksel meditasyonun olmazsa olmazıdır. Alfa dalgası en yüksek seviyede olduğunda süper öğrenme dediğimiz şey ortaya çıkar.

Teta Dalgaları: 

Daha yavaş bir dalga kalıbıdır. Transa geçme dedikleri, odaklanma ve güçlü hafıza bu aralıkta uzmanlarca kullanılmaktadır. “Lucid Rüya”, telkinler ve beyni yeniden istenildiği gibi programlama bu aralıkta yapılmaktadır. REM uyku düzdeyindeki uykuya geçiş modu denen bu dalga, yaratıcılık şifa ve geçmişteki bilgi parçacıklarını anımsayabileceğimiz aha dediğimiz deneyimleri yaşatan haldir.

Delta Dalgaları:

 En düşük dalga olan düşsüz uyku halidir. Burada girdiğimiz bölge ilk ve temel proglamanın depolandığı yerdir. Bu hale teknolojinin sayesinde uyanık yani bilinç açık halde girmek mümkün. Bu dalgalar keşfedildikten sonra, biyoenerji denilen metafizik biliminin 3. göz, parapsikolojide telepati ve duyugörü olarak isimlendirilen, insan beyninin 5. boyutu denen Gamma dalgalarının varlığı da tespit edilmiştir. Röntgen gibi X ışını yayan ve taş duvarı geçebilen ışınlar, Gamma dalgaları içinde geçerlidir.Parapsikolojik yeteneğe sahip olan bazı kişiler, bu gama dalgalarını kullanmayı iyi bilirler.
Bu durumda ise zihin kontrolü ortaya çıkıyor.

Zihin Kontrolü

Önceden programlanmış teknoloji sistemleri ile bireyin öfke, endişe, acı, kıskançlık, uyku, korku gibi düzeylerde beyinden yayılan frekansları kayıt altına alınıp sonrasında istenilen şekilde beyne farklı dalgalar ile iletilip kişi istenilen bilinç haline getiriliyor. Yani bu dalgalar sayesinde frekanslar ile belirlenen yönde zihin kontrolü sağlanıyor.
Elektronik zihin kontrolü ile bir kişiyi mutlu, üzgün, yorgun, uyanık, intihara meyilli, yürüyen bir ölü, ölümcül hasta, etkisiz, nefret dolu yapabilirsiniz. Bu listeye her türlü zihinsel ve duygusal durumu ekleyerek uzatabilirsiniz.Beyne ait parmak izlerimiz, bilindik nesnelerin tanınmasıyla alakalı beyin bölümünde bulunur.

Beyne ait bu parmak izlerinin tespiti %100 isabete sahiptir. Mesela birinin suç mahallinde olup olmadığını belirlemek bununla mümkündür. Bununla birlikte bir kişinin beynine gerçek olmayan hatıralar yerleştirmek de mümkündür. Teta dalga boyuna ulaşıldığı an, kişinin transa geçme halinde, telkin ile hipnoz,  binöral aktivite tekniğinde de bir ses örneği ile sağlanabilir.

Toplu bir şekilde Binöral aktivite yaparak, bilinci devre dışına bırakıp, bilinç altına yerleşmenin, yollarını tabi ki bulmuşlar. Buna en büyük örneklerden biri ise Reklam ve Film sektörünün, hazırladığı videolara 25. kareyi yerleştirmeleridir. İnsan gözü 24 kareyi algılarken, yazı veya resim şeklinde 25. kare, kontrolsüz şekilde bilince yerleşir. Binöral aktivite, geniş anlamda bir ses kaynağından gelen ses dalgalarını (metin, şiir, müzik vs.) kulaklık ile dinlemekle uygulanır.

Binöral aktivite ile neler yapılabilir?

Binöral aktivite ile öğrenme kabiliyeti geliştirilebilir, iştah kesilerek zayıflatılabilir, uyku düzensizliği giderilebilir, kötü amaçlı da kullan olabilir. Yani insan yeniden programlanabilir.Esrar, kokain, eroin, opium, peyote, LSd gibi fiziksel uyuşturucu maddeleri etkisi yapıp, dijital narkotik denen (l-doser) ritim ve ses dosyaları üretilmiştir. Yapay oluşturulan bu ritimler 0 ile 20 Hz. arasındaki tüm dalgalarda senkronize olabilir.

Amaç istenilen amaçlar doğrultusunda, hazırlanmış ses dalgalarıyla, insan beynini telkinle yeniden programlamaktır. Edward Bernays kitle hipnozunun kurumsal başlatıcısı olup ABD’nin bir devlet politikası olarak “propaganda yahut halkla ilişkiler” adı altında kitle hipnozuyla zihin kontrolünü sistematize etmesinin de öncülerindendir. Medya kitle hipnozuyla zihinleri manipüle etmenin en önemli sistemidir. Görsel medya, yazılı medya, sosyal medyada, sinema sektörü ve kablolu TV kanallarının hepsi aynı anda farklı kaynaklardan geldiği için gerçeğin sesi olduğu düşünülen bütüncül bir mesajı izleyiciye aktarmak için sorunsuz bir şekilde çalışıyorlar.

Zihin Kontrolü ve Bilinç Altı Etkileme Programları İle Neler Yapılır?

Teta dalga boyutunda etki gösteren, Bilinçaltı Etkikleme Programları adı altında müzik ile bir takım uygulamalar yapılmaktadır. Hergün bu müzik medyasına maruz kalarak kısa zamanda, istenilen alanda, hızlı ve köklü değişiklikler yapılabilir. Batı dünyasında uzun dönemler askeri eğitim alanlarında, satış ve pazarlama işlerinde, Nörobilim alanında kullanılan binöral subminal mesaj yada telkinler dünyaca ünlü sinema yıldızı, şarkıcı, sporcu  ve siyasetçilerin yeni nesil kişisel gelişim araçlarından biri olmuştur.

Micheal Jackson, Madonna ve Lady Gaga gibi ünlü kişilerin bu uğurda yaptıkları zaten bilinen bir gerçek olmakla birlikte apaçık önümüzde duran bu yöntemleri kabul etmeyen beynini kullanmak yerine kullandırma yoluna gitmeyi tercih edenler de var. Bu tip Programlar (Hipnoze, Hipnostudio, LSD-Spiral, I-doser, Astral Seyahat vb.) internetten aracılığı ile elde edilip, nörotoksik özelliği olup, programlanmış kişisel değişimlere neden olan digital uyuşturucu sınıfına girmektedir.

Bu sistemi uzun yıllardır geliştirmeye çalışan bir kaç firma sayabiliriz. Jeffrey Thompson ve Anna Wise stüdyoları, Robert Monreo Enstitüsü işini en iyi yapanlar arasındadır.Nanoteknoloji ile de yeni nesil beyin kontrolleri tetiklenmektedir. Amaç dünyadaki insanları tek beyin modeli haline getirip, istedikleri şekilde yönetmektir.

GENEL BİR BİLGİLENDİRME İLE BU YAZIYI BURADA SONLANDIRIYORUM DAHA DETAYLI VE BİLGİLENDİRİCİ İKİNCİ MAKALEYİ YAYINLAMADAN ÖNCE İSE SİZİ DÜŞÜNMEYE VE BEYNİNİZİ KULLANMAYA DAVET EDİYORUM.
DÜŞÜNÜN!
ARAŞTIRIN!
ŞÜPHE DUYUN!
DÜNYANIN TEK DERDİ SİZİ EĞLENDİRMEK VE MUTLU ETMEK Mİ? YOKSA SİZİ BU ZİHNİYETE İTİP, BİRBİRİNİN ÖRNEĞİ KUKLALAR YARATIP, GENEL KONTROLÜ SAĞLAYIP BİREY OLMAKTAN YOKSUN, TOPLULUK ONAYI ALMADAN YAŞAYAMAYAN, ÖZGÜVEN YOKSUNU KONTROL EDİLMESİ EN KOLAY ETKİYİ TOPLULUĞU YARATMAK MI? PEKİ BU TOPLUM BU KONTROL NEDEN YAPILIYOR?
DÜŞÜNÜN!
ARAŞTIRIN!
ŞÜPHE DUYUN!
BEYNİNİZİ KULLANDIRMAK YERİNE KENDİNİZ KULLANIN!

Başlıklar: , , ,

Yorumlar

Yazıya 4 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Abdul Samet Yıldırım 14 Mayıs 2018

İnternette bu konu hakkında fazla bir bilgi yok. Yazınızı sonuna kadar okudum birçok insan inanmasa bile ben kesinlikle zihin kontrolüne inanıyorum.

Efe 14 Mayıs 2018

Bilinci devre dışı bırakmak, hatta daha da ötesi kontrol altına almaktan bahsediyoruz. İnsanların eğleniyoruz, zaman geçiriyoruz derken hayatlarının kontrol atına alınmasından bahsediyoruz. Çok ciddi şeyler; yakında koyun sürüsünden farkımız kalmayacak. Karşı bile koyamayacağız sanırım

hattushil 14 Mayıs 2018

beynimiz hk çok az şey bildiğimiz bir gerçek,
bakalım neler öğreneceğiz.

Salto 15 Mayıs 2018

Dikkatli olursanız maruz kalmayacağınız kontrol.
Tek yapmanız gereken, herkesin yaptığının tersini yapmanız. Yani toplumun geneli ne yapıyorsa, yapmayın, daha iyi bir uğraş bulun, gerekirse soyutlanın ama asla teslim olmayın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

30 Temmuz 2018, 12:55

İlgi çekici Netflix yapımlarından bir tanesi olan Stranger Things 3. sezonu ile izleyicileri yeniden ekrana kilitleyecek.

hahah
Stranger Things 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Huawei ve Apple Rekabeti Gittikçe Kızışıyor! Önde gelen akıllı telefon markalarının yanı sıra çok daha yeni olan Huawei, çıktığı günden bu yana sürekli yeni başarılara imza atıyor. Apple ile rekabeti hız kesmeden sürerken çalışmalarını dünyanın en iyi akıllı telefon üretici olmak için hızla sürdürüyor. Hedeflediği sevkiyat miktarlarına erişerek Apple’ın ciddi oranla...

Devamını Görüntüle