#FreeEzhel Ezhel Gözaltına Alındı! - Gecenin Fotoğrafı
En Taze

#FreeEzhel Ezhel Gözaltına Alındı!

#FreeEzhel Ezhel Gözaltına Alındı!

Ezhel Gözaltına Alındı

Son yıllarda yaptığı “Şehrimin Tadı” şarkısı ile iyi bir çıkış yakalayan “Ezhel” gerçek adıyla Sercan İpekçioğlu göz altına alındı.
Bak bak olaya bak.
Yurdum insanının tecavüz etmediği canlı/cansız varlık kalmazken, kadın erkek çoluk cocuk dinlemeden alınan canların sayısız failleri her türlü suçtan aklanırken milletin derdi müzik/sinema sektöründe ne kadar açık fikirli, geleceği parlak insan varsa hayatlarını karartmak olmuş.
“AnatolianUrbanCore/Hip-Hop/Reggae-Dub/Trap” alanında müzik kariyerini sürdürken şarkılarında “uyuşturucuyu özendirdiği” ve “uyuşturucu kullanılanımı kolaylaştırdığı” iddialarıyla Kadıköy’de önceki gün düzenlenen operasyon ile ekipler Ezhel’i  evinden alıp sağlık muayenesi yapıldıktan sonra karakolda gözaltına aldı.Apar topar nöbetçi mahkemeye çıkarıldı.İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, sosyal medya ve internette uyuşturucu kullanımını özendiren kişilere yönelik yürüttüğü “Narkonet” operasyonu ile Sercan İpekçioğlu’nu tutuklayarak cezaevine gönderdi.

Sosyal Medyada Tepkiler Çığ Gibi Büyüyor

Uyuşturucuyu özendirdiği gerekçesiyle tutuklanan Ezhel için herkes seferber oldu. İntihar, alkol, zorla zaptetme ile ilgili şarkılar/klipler tüm kanallarda cayır cayır bağırırken, türlü iğrençlikleri ağaç yaşken eğilir mottosuyla çocuk yaşta bireylere izletirken hiç bir kusur bulmayan adalet anlayışımız maalesef buraya kadarmış sevgili müzik severler. Buna karşı yine de ülkede azınlık kalan aklı başında sosyal medya kullanıcılarına, radyo sahiplerine ve bu haksızlığa duyarsız kalmayan her bireye teşekkür ederiz. Aşağıda Ezhel’in salınması için hazırlanan kampanya linkini ve duyarlı sosyal medya kullanıcılarının tepkilerini bulabilirsiniz. Hepimize şimdiden geçmiş olsun.

İşte Sosyal Medyada Çığ Gibi Büyüyen Paylaşımlar

 

 

 

Kampanya İmza İçin Link ;

Tıklayın ve İmza Atın

 

Başlıklar: , , , , ,

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

merve 26 Temmuz 2018

sanat ve sanatçı özgür olamalı

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

09 Ağustos 2018, 11:16

Dolar Durdurulamıyor!

Facebook Nedir? Facebook günümüzde oldukça yaygın olarak kullanılan sosyal ağ platformudur. Facebook platformunda hesap oluşturabilir, istediğiniz kişi ile sohbet edebilirsiniz. Her an her saniye çevrenizdeki kişilerle iletişim kurabilirsiniz. Yaşanılan güzel anıları paylaşabilir, profil fotoğraflarınız ile kişilerin sizi bulmasını sağlayabilirsiniz. Birçok sosyal platform olmasına rağmen Facebook’un yeri ayrıdır. Bu platformda istediğiniz...

Devamını Görüntüle