Fortnite Mobile 24 Temmuz'da Android Cihazlarda - Gecenin Fotoğrafı
En Taze

Fortnite Mobile 24 Temmuz’da Android Cihazlarda

geek
Fortnite Mobile 24 Temmuz’da Android Cihazlarda

Fortnite Mobile Nedir?

Bir süredir gündemi oldukça meşgul eden ve tüm oyuncuların severek oynadığı Fortnite Battle yakın Android ve IOS Platformlarında.  Ülkemizde oldukça popüler olarak oynan Fortnite Battle Playstation 4 ve Xbox One konsollarında ücretsiz olarak yayınlanmaktaydı. Yapımcıları tarafından mobil cihazlara çıkarılması planan oyunun ön kayıtları 12 Martta IOS için açılmıştır. IOS tabanlı cihazlara sahip kullanıcılar 12 Marttan bu yana bu oyuna kayıt yaptırabilmekteydi. Ön kayıtların bitmesi ile beta sürüm ile yayınlanan oyun, birçok oyuncunun ilgisini çekmiştir. Beta sürümü oyuncular tarafından incelendiğinde playstation 4 platformundaki tüm özelliklere sahip olacağı gözlemlenmiştir. Gamespot şirketi tarafından yayınlanan oynanış videosu ise şu sıralar tıklanma rekorları kırıyor. Yayınlanan oynanış videosu ile daha fazla meraklandıran Fortnite Mobile kaliteli grafiklere sahip olduğu gözlemleniyor.  Xbox one platformu gibi fonksiyonel oynama desteğine sahip olan oyunu, dünyanın dört bir yanından tüm oyuncular oynayabilecek. 40 milyonun üzerinde bir rakamda kitlesi olan bu oyun, mobil cihazlara çıkması sebebi ile kitlesini genişletmeye devam edecek.

Fortnite Mobile Desteklediği Cihazlar;

– iPhone SE
– iPhone 7 / 7 Plus
– iPhone 8 / 8 Plus
– iPhone X
– iPad Mini 4
– iPad Air 2
– iPad 2017
– iPad Pro

 

Kaliteli grafikleri ve oynanış mekanikleri ile Mobil cihazlara çıkacak olan bu oyun, oyuncuların beklentilerinin fazlasını karşılayacak gibi görünüyor. Oyunu denemek için resmi sitesine eposta adresinizle giriş yapmalısınız. Ayrıca mail adresinize davet linki gelecek. Bu davet linki ile beta sunucusuna kayıt olabileceksiniz. Aynı zamanda oyunun kurulum aşamasında TestFlight adında bir uygulama kurmanızı isteyebilir. Bu uygulamanın yönlendirmesi ile de Start Testing butonuna tıklayarak test sürümünü başlatabilirsiniz. Test sürümünü keyfinizce oynayabilir, oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

Android Cihaz Desteği Ne Zaman Gelecek?

Fortnite Mobile oyununun Android platformlara çıkacağı tarih belli değildir. Fakat 24 temmuz olduğuna dair iddialar bulunmaktadır. Bu iddiaları güçlendiren kanıt ise yukarıdaki 24 rakamıdır. Oyunun Android ile bağlantısı hakkında herhangi bir açıklama yapılmadan paylaşılan bu görsel 24 temmuzda çıkacağını düşündürmektedir.

Başlıklar: , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

29 Temmuz 2018, 12:15

Rosicrucianism –Gülhaçlılar Nedir?

Youtube Nedir? Youtube sanal alemin en popüler  ve en çok tercih edilen video izleme platformudur. Video izleme platformunda eğlenceli komik acıklı dram dolu her türlü videolar bulabilmeniz mümkün. Ayrıca video platformunda sizde kanal açabilirsiniz. Çağımız teknoloji çağı olması sebebiyle oldukça yaygın olarak kullanılan bu platform, kanal açmanıza da olanak tanıyor....

Devamını Görüntüle