En Taze

FIFA 19 Meraklılarını Sevindirecek Haber

boom
FIFA 19 Meraklılarını Sevindirecek Haber

FIFA 19 Demo Tarihi Belli Oldu

Futbol tutkunlarının en az gerçek maçlar kadar sevdiği oyun FIFA 19 çıkış tarihi 28 Eylül olarak söylenmişti. Şimdi de sıra FIFA 19 demosu ne zaman yayınlanacak sorusunun cevabını merak etmeye geldi.

Dünya çapında ciddi tutkunları olan FIFA 19 demo tarihi resmi bir açıklamayla sunulmadı. Ancak Origin Access ve EA Access platformlarında kullanıcıların sistemde gördüğü demo tarihinin 12 Eylül olacağı söyleniyor. Bu iki platform kullanıcılarının oyunun çıkış tarihi olan 28 Eylül’den 8 gün önce, 20 Eylül itibariyle oyunu oynayabilecekleri belirtiliyor.

FIFA 19 Playstation 4 gibi farklı oyun platformu kullanıcıları içinse 28 Eylül’de satışa sunulacak. Oyunun öne çıkan yenilikleri ile her seride olduğu gibi bu sefer de oyuncu fiziğine odaklanmış durumda. Ayrıca Şampiyonlar Ligi sayesinde oyunun çok daha gerçekçi olacağı söyleniyor. Zaten Şampiyonlar Ligi lisansı almasıyla PES’i büyük bir yıkıma uğrattığını bildiğimiz oyun adeta bomba gibi geliyor. PES sahibi Konami firmasının Şampiyonlar Ligi lisansını kaybetmesini fırsat bilen FIFA ciddi bir avantaj sağladı. FIFA’19 artık UEFA’ya ait tüm detayların görülebileceği yeni gözde platform haline gelecek.

FIFA 19 Yenilikleri

Real Player Motion: Oyuncu hareketlerinin oyuna aktarılırken tamamen simule edilmesini ifade eden bu özellik oldukça dikkat çekici.

Kick Off: Evet, aslında klasik modlardan birisi ancak baştan aşağı yenilenerek bu moda ayrıca rank sistemi de eklenmiş durumda. Bu sayede arkadaşlar arasında meydan okuma yapılabilecek.

The Journey: Hikâye modunda da üçüncü ve son sezonuna hazırlanan Alex Hunter yer alıyor. Ayrıca Alex Hunter’ın kardeşi Kim Hunter da oyun karakterleri arasında yer alacak.

FIFA 19 ön sipariş için kullanıcılarına bazı avantajlar sağlıyor. Oyunun standart sürüm ön siparişinde FUT’ta yedi maç için kiralık Ronaldo öğesi, müzisyenler tarafından tasarlanan özel sürüm formalara sahip olmak mümkün. Şampiyon sürümü ön sipariş de formaların yanı sıra yedi FUT maçı için kiralık Ronaldo ve Neymar Jr. oyuncu öğelerinin yanı sıra üç gün erken erişim imkanı da sunuyor. FIFA 19 Ultimate sürüm içinse diğer iki sürümde 5 ve 20 adet olan Jumbo Premium Altın FUT paketinin sayısı 40’a çıkarak, diğerlerinin sunduğu yenilikleri de ekliyor.

 

 

 

Başlıklar: , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

24 Temmuz 2018, 09:38

Egzersiz ve Spor ile İlgili Yanlış Bildiklerimiz

Çok Öksürmenin Nedeni Nedir ? Çok öksürmenin nedeni nedir ? Öksürükler üst solunum yolunun rahatsızlığından meydana gelmektedir. Bunun dışında çok ciddi hastalıkların da belirtisi olabilir. Belirtilerin ve öksürüğün nedenlerinin detaylı ve doğru olarak değerlendirilmesi ve teşhis edilmesi gerekir. Öksürük Nedir? Öksürük aslında bir hastalık değildir. Boğazınızı ve solunum yollarınızı temizlemeniz...

Devamını Görüntüle