En Taze

CHP İmza Bilmecesi Yaşıyor

boom
CHP İmza Bilmecesi Yaşıyor

CHP İmza Bilmecesi Yaşıyor

Perşembe günü 16.00’da teslim edilen muhaliflerin “Olağanüstü kurultay imzaları” konusundaki CHP Genel Merkezi tavrı hala netlik kazanamadı. 6 Ağustos Pazartesi gününe kadar imzaları inceleme sürelerini sonuna kadar kullanmayı uygun gören Genel Merkez’de imzaların yeterli olmadığı ve bazı imzaların kabul edilemeyeceği Cuma günü açıklanmıştı.  Bunun üzerine gözler 6 Ağustos Pazartesi gününe çevrildi.

“Partimizi asla mahkemeye düşürmeyiz”

Muhalifler adına bir açıklama yapan CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, olağanüstü kurultay için imza verenlerin iradelerinin yok sayıldığını belirtti. Ancak tavırlarının asla CHP ile mahkemelik olmak olmadığının altını tekrar çizdi. Ancak imza veren delegelerden mahkemeye gitmeye karar verenlere özgür iradelerine karışamayacaklarını da belirtti. Olağanüstü kurultay imzaları hakkında herşey pazartesi günü netleşecek.

Muharrem İnce’den Uyarılar  

Olağanüstü Kurultay İmzaları bir bilmeceye dönerken Muharrem İnce de bugün Twitter’dan çarpıcı uyarılara imza attı. Özellikle kriz üzerine uyarılarda bulunan İnce’nin açıklamaları ise şöyle;

1- İçinde ne yazarsa yazsın, denetleyeni olmayan bir icra programı Türkiye için umut olamaz. Sadece, açıklayanların gerçeklerden uzak fantastik kurgularını yansıtır.

2- Türkiye nedeni ve çözüm yolları belli olan büyük bir ekonomik krizle karşı karşıyadır. Çözüm, gerçek nedenlerin ortadan kaldırılmasıdır. Oysa bize çözüm olarak yastık altında saklandığı düşünülen dolarların bozulması önerilmektedir.

3- Bu, yönetenlerin kendi halkının durumundan habersiz olduklarından başka bir anlama gelmez.
Bu ülkenin büyük çoğunluğu dar gelirli ya da sabit ücretlidir. Önemli bir kısmı yapılan yardımlara bağlı biçimde yaşamaktadır. Bu kişilerin dolar alıp saklamaları mucize olur.

4- Az da olsa tasarruf etmeyi başaran yurttaşlarımız ise, kısıtlı birikimlerini enflasyona karşı koruyacaklarını düşündükleri para birimini ya da altını tercih etmektedirler.

5- Sayın Erdoğan, seslenmen gereken insanlar 16 yıldır izlediğin ekonomik politikalarla besleyip büyüttüğün insanlardır. Ne yazık ki onlar da bu ülkeyi çoktan terk ettiler.

6- “Milyoner Göçü 2018” raporunu danışmanlarından istersen, bunlar hakkında her türlü bilgiye ulaşırsın ve aralarında epeyce dostun ve arkadaşın olduğunu görürsün.

 

Başlıklar: ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

03 Ağustos 2018, 15:54

“Zombi Çocuk” öldü: Rick Genest Sadece 32 Yaşındaydı

Youtuberlara Vergi Şoku ! Youtuberlara vergi şoku. İnternet üzerinden yapılan her türlü ticarete devletten vergi şoku geldi. Youtube üzerinden gelir elde edenler zaten Google üzerinden vergisini ödemiş oluyor. Google Adsense vergileri kesiyor ancak devlet internet siteleri üzerinde ve youtuberların ürün tanıtımlarıyla ilgili aldıkları reklamların vergilendirilmesi üzerine bir çalışma başlattı. Bu...

Devamını Görüntüle