Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca ve Cenk Erene Tutuklu Hapis Şoku! - Gecenin Fotoğrafı
En Taze

Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca ve Cenk Erene Tutuklu Hapis Şoku!

boom
Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca ve Cenk Erene Tutuklu Hapis Şoku!

Çağatay Ulusoy Gizem Karaca ve Cenk Erene Tutukluluk Kararı

Ünlü oyuncular Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca “uyuşturucu ticareti” suçundan 4 yıl 2 ay, Cenk eren ise aynı suç ile 6 yıl 2 ay hapis kararıyla tutuklandı.Sanıkların cezalarıyla ilgili herhangi bir erteleme yada geri bırakma kararı verilmedi.

2011 Türkiye güzeli Gizem Karaca, Ayşe Selin Boronkay, Cemal Hünal, Dj Nuri Kösem’inde dahil olduğu 5 yıl süren ve 34 kişinin içinde bulunduğu davada mahkeme kararını bugün verdi.Nuri Kösem ile Selin boronkay için de 4’er yıl 2 ay hapis kararı çıktı.

Netflix ile yeni bir proje hazırlanan Çağatay Ulusoy “uyuşturucu ticareti yapmak” suçundan hüküm giyerken, İstanbul 18. ağır Ceza Mahkemesi 5 yıldır süren dava sonucunda 34 kişinin daha yargılandığı süreç bugün sona erdi.
Çağatay Ulusoy, Cenk Eren ve Gizem Karacayı temsilen davada bulunan avukatlarının son sözleri sorulduğunda beraat istediklerini belirtti.


Cenk Eren’in Cezası Kokain Nedeniyle arttırıldı

Gerçek adı Yüksel Venedik olan Cenk Eren mahkeme kararıyla “uyuşturucu ticareti yapmak” suçundan öncelikle 5 yıl hapsi istendi ancak uyuşturucu maddenin kokain olması sebebiyle ceza arttırılarak 7 yıl 6 ay hapse çıkarıldı. öngörülen bu ceza ise Cenk Erenin duruşmalardaki iyi hali sebebiyle 6 yıl 3 ay hapis kararına indirildi ve 100 tl adli para cezasına çarptırıldı.

Dava Sürecini Hatırlamak Gerekirse…

İlk olarak İstanbul Narkotik Polisinin 2013’ün Ocak ayında yaptığı operasyonda ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca ve Cenk Eren’i “uyuşturucu temin etmek” suçundan göz altına almıştı.Bir süre karakolda kaldıktan sonra serbest bırakılan Çağatay Ulusoy, Cenk Eren ve Gizem Karaca “uyuşturucu temin etmek” suçundan mahkemede ifadelerini vermişlerdi.

KİMSEYE UYUŞTURUCU TEMİN ETMEDİM!

Çağatay Ulusoy 2013 yılındaki ilk ifadesinde kimseye uyuşturucu temin etmediğini söylerken “bizim camiada birçok kişi esrar içiyor.O dönemde Emir’in Yolu dizisinde oynuyordum.Psikolojik ve ruhen sıkıntılı bir dönemdeydim.Daha fazla içmeye başladım, kimseye uyuşturucu temin etmedim” diyerek savunmasını yapmıştı.

Başlıklar: , , , ,

Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Merve 16 Mayıs 2018

Yazık oldu

esra 26 Temmuz 2018

çağatayın fanıyım ama bu olanlar beni uzaklaştırdı

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

31 Temmuz 2018, 15:38

Karakolda korkunç cinayet…

İlluminati Aileleri kimlerdir? Günümüzde İlluminati terimini duyduğumuzda Beyoncé, Jay Z, Kim Kardashian ve Kanye West gibi isimler akla geliyor. Birçok komplo teorisyeni, dünyadaki gücü, gölgelerde görünmeyen sessizce kontrol eden bir grubun parçası olduklarına inanıyor. Temel olarak, muazzam miktarda güç, etki ve paraya sahip olan herkes, bir noktada İlluminati üyesi olmakla...

Devamını Görüntüle