En Taze

Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca ve Cenk Erene Tutuklu Hapis Şoku!

boom
Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca ve Cenk Erene Tutuklu Hapis Şoku!

Çağatay Ulusoy Gizem Karaca ve Cenk Erene Tutukluluk Kararı

Ünlü oyuncular Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca “uyuşturucu ticareti” suçundan 4 yıl 2 ay, Cenk eren ise aynı suç ile 6 yıl 2 ay hapis kararıyla tutuklandı.Sanıkların cezalarıyla ilgili herhangi bir erteleme yada geri bırakma kararı verilmedi.

2011 Türkiye güzeli Gizem Karaca, Ayşe Selin Boronkay, Cemal Hünal, Dj Nuri Kösem’inde dahil olduğu 5 yıl süren ve 34 kişinin içinde bulunduğu davada mahkeme kararını bugün verdi.Nuri Kösem ile Selin boronkay için de 4’er yıl 2 ay hapis kararı çıktı.

Netflix ile yeni bir proje hazırlanan Çağatay Ulusoy “uyuşturucu ticareti yapmak” suçundan hüküm giyerken, İstanbul 18. ağır Ceza Mahkemesi 5 yıldır süren dava sonucunda 34 kişinin daha yargılandığı süreç bugün sona erdi.
Çağatay Ulusoy, Cenk Eren ve Gizem Karacayı temsilen davada bulunan avukatlarının son sözleri sorulduğunda beraat istediklerini belirtti.


Cenk Eren’in Cezası Kokain Nedeniyle arttırıldı

Gerçek adı Yüksel Venedik olan Cenk Eren mahkeme kararıyla “uyuşturucu ticareti yapmak” suçundan öncelikle 5 yıl hapsi istendi ancak uyuşturucu maddenin kokain olması sebebiyle ceza arttırılarak 7 yıl 6 ay hapse çıkarıldı. öngörülen bu ceza ise Cenk Erenin duruşmalardaki iyi hali sebebiyle 6 yıl 3 ay hapis kararına indirildi ve 100 tl adli para cezasına çarptırıldı.

Dava Sürecini Hatırlamak Gerekirse…

İlk olarak İstanbul Narkotik Polisinin 2013’ün Ocak ayında yaptığı operasyonda ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca ve Cenk Eren’i “uyuşturucu temin etmek” suçundan göz altına almıştı.Bir süre karakolda kaldıktan sonra serbest bırakılan Çağatay Ulusoy, Cenk Eren ve Gizem Karaca “uyuşturucu temin etmek” suçundan mahkemede ifadelerini vermişlerdi.

KİMSEYE UYUŞTURUCU TEMİN ETMEDİM!

Çağatay Ulusoy 2013 yılındaki ilk ifadesinde kimseye uyuşturucu temin etmediğini söylerken “bizim camiada birçok kişi esrar içiyor.O dönemde Emir’in Yolu dizisinde oynuyordum.Psikolojik ve ruhen sıkıntılı bir dönemdeydim.Daha fazla içmeye başladım, kimseye uyuşturucu temin etmedim” diyerek savunmasını yapmıştı.

Başlıklar: , , , ,

Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Merve 16 Mayıs 2018

Yazık oldu

esra 26 Temmuz 2018

çağatayın fanıyım ama bu olanlar beni uzaklaştırdı

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

10 Mayıs 2018, 14:12

Nedir Bu Cannes Film Festivali ?

Ürün çeşitliliğini sürekli artırmayı hedefleyen Apple renkli iPhone seçenekleri sunmaya hazırlanıyor. Apple Iphone dünya genelinde severek kullanılan modellerden bir tanesi. Kısa süre içinde çok hızlı bir ilerleme kaydedip, dünyada en fazla tercih edilen telefonlardan olmayı başardı. Fakat son zamanlarda Samsung ile girdikleri rekabet, Apple için hız kesmeden yenilikleri sürdürmek zorunda...

Devamını Görüntüle