Çağan Irmak’tan Yeni Film “Bizi Hatırla”        - Gecenin Fotoğrafı
En Taze

Çağan Irmak’tan Yeni Film “Bizi Hatırla”       

boom
Çağan Irmak’tan Yeni Film “Bizi Hatırla”       

Çağan Irmak’tan Yeni Film “Bizi Hatırla”            

Türk sinemasının sevilen ve başarılı yönetmenlerinden Çağan Irmak yeni sinema filmiyle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.  ‘Bizi Hatırla’ ismiyle çıkacak filmin çekimleri de afiş tasarımının yayınlandığı, 18 Temmuz’da başladı. Avşar filmin yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda oturacak olan Çağan Irmak, aynı zamanda senaryosunu yazdığı “Bizi Hatırla” filmi için daha önce de bir çok kez çalıştığı Altan Erkekli, Özge Özberk ve Sumru Yavrucuk oynayacak. Bu kadroya dahil olan Tolga Tekin ve Binnur Kaya da ilk kez Çağan Irmak filminde yer alacak.  23 Kasım’da seyirci ile buluşacak olan filmin çekimleri  yaklaşık 2 ay süreceği belirtiliyor. Dün itibariyle çekimlerine başlanan ve 23 Kasım’da izleyici ile buluşacak olan  ‘Bizi Hatırla’ filminin tanıtım afişi de filmin startı ile birlikte yayınlandı.

Çağan Irmak Kimdir?

4 Nisan 1970 tarihinde İzmir’de doğan Irmak, Ege Üniversitesi Radyo-TV bölümünden mezunudur. “Asmalı Konak “ dizisiyle Türk halkının beğenisini kazanan ünlü yönetmen ardından 80’li  yılların politik dönemini anlatan Çemberimde Gül Oya dizisi ününü pekiştirdi. Issız Adam,  Babam ve Oğlum, Dedemin İnsanları, Mustafa Hakkında Herşey filmleri ile kendinden bahsettirmeyi bildi.

Türk Dizi sektörünün klasikleri arasına adını yazdıran birçok dizinin de yönetmen koltuğunda oturan Çağan Irmak’ın Asmalı Konak, Çemberimde Gül Oya, Şaşıfelek Çıkmazı gibi dizilerle ismini duyurdu.

Çağan Irmak, bu yılın başında vizyona giren Çocuklar Sana Emanet, 2014 Yılında Unutursam Fısılda, 2011 yılında Dedemin İnsanları, 2008 Ulak(2008), 2008 yılında Issız Adam, 2006 Yılında Kabuslar evi serileri  Son dans, Hayal-i cihan ve Takip,  2005 yılında Babam Ve Oglum, 2004 Yılında Mustafa

hakkinda hersey, 2001 Yılında Bana sans dile, 2000 Yılında Şaşıfelek Çikmazi filmlerine imza attı.

Mustafa Hakkında Her şey filmiyle 41. Antalya Altın Portakal aldı. Aynı filmle Behlül Dal Jüri Özel Ödülü’ne layık görüldü. 26. Sinema Yazarları Derneği Türk Sineması Ödülleri’ni aldı. Babam ve Oğlum filmiyle neredeyse o yılın tüm film ödüllerini oyuncularla birlikte toparladı.  11.Nürnberg Türkiye/Almanya Film Festivali’nde özel ödül, 11.Sadri Alışık Ödülleri’nde en iyi film,  ödüllerinin sahibi oldu.

Sonuç

Gişesi iyi olan filmlerin yönetmeni Çağan Irmak bakalım bu kez nasıl bam telimize basacak? Merakla bekliyoruz.

Başlıklar: ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

05 Ağustos 2018, 18:41

Dünya teknoloji devi Apple başarısını bir kez daha kanıtlayarak dünya finans birincisi oldu.

boom
Apple Dünya Finans Birincisi Oldu

 Naim Süleymanoğlu’nun Japon Kızı   2017 yılının Kasım ayında kaybettiğimiz Naim Süleymanoğlu’nun  kızı olduğunun iddia eden Japon Sekai Mori, DNA testinde yüzde 99.9 oranıyla kızı olduğunu kanıtladı. Naim Süleymanoğlu ölümünden sonra babalık davası ile ortaya çıkan bu yüzden Süleymanoğlu’nun mezarının açılmasıyla DNA testi yapılmıştı. Süreç Nasıl Gelişmişti? Japon Sekai Mori, gazeteci...

Devamını Görüntüle