BMW Akıllı Saat Üretecek! - Gecenin Fotoğrafı
En Taze

BMW Akıllı Saat Üretecek!

boom
BMW Akıllı Saat Üretecek!

BMW Akıllı Saat için Fossil ile İşbirliğinde!

Otomobil ve motosiklet üretiminde önde gelen markalardan birisi olan BMW giyilebilir teknoloji ürünlerine de imza atmaya karar verdi. Akıllı saat üretimine başlayacak olan BMW’nin bu kararı oldukça ses getirdi. Merakla beklenen ilk BMW akıllı saat, Fossil Group tarafından duyuruldu.

Çok kullanışlı olan akıllı saatlere bir yenilik de BMW ve Fossil iş birliğiyle üretilecek koleksiyonla geldi. Şirket BMW temalı saatlerinde gerçekten çok iddialı. Zaten iki marka da kendi sektöründe en başarılı isimler haline geldiği için bu pek de şaşırtıcı değil. Şimdilik akıllı saatin çıkış tarihi, özellikleri ve tasarımı hakkında net bir açıklama bulunmuyor fakat çok başarılı bir ürün ortaya çıkacağı düşünülüyor.

BMW ve Fossil Ortaya Nasıl Bir Ürün Çıkaracak?

Fossil Group yalnızca BMW’yle değil Kate Spade, Michael Kors, Diesel, Emprio Armani gibi başarılı markalar için de akıllı saat model tasarımları yapıyor. Dolayısıyla son ve en büyük iş birlikçi markası BMW olacak. Fossil firmasının BMW’nin tarzı konusunda yaptığı ‘ikonik’ açıklaması da son derece doğru! Bu markanın tutkunları olduğu da bir gerçek ve yeni üretilecek akıllı saatler için dünya genelindeki BMW sevdalılarına en doğru ve kaliteli şekilde yansıtmak için epey çapa harcayacakları söyleniyor. Fossil ile BMW arasındaki anlaşma 2023 yılına kadar geçerli. Bu sayede birçok nesilde BMW akıllı saatlerinin kullanımına rastlanacağa benziyor.

Üretilecek akıllı saatler için merak edilen bir başka konu da otomobiller ile uyumlu olup olmayacağı. Akıllı saate yüklenecek özel uygulamalar sayesinde aracın kapılarını açma, kapatma, motoru çalıştırma gibi işlevlerinin kullanılabilirliği merak konusu.

Akıllı saatler için merak edilen bir başka konu da fiyatı. Acaba yalnızca üst kesime mi hitap edecek yoksa çoğu bütçeye ayak uydurabilecek bir fiyat aralığında mı olacak. Her şey bir yana, üretilecek akıllı saatin Fossil gibi başarılı bir saat üreticisi ve BMW gibi otomotiv devinin ortak çalışmalarının beklenenden daha iyi bir sonuç vereceği kesin!

Başlıklar: , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

19 Temmuz 2018, 18:57

Bilim insanları yıllardır Mars'ta yaşam olup olmadığını kanıtlamaya çalışıyor ancak bu konuda tam olarak sonuca varılamadı.

Teknoloji
Mars’ta Yaşam Mümkün Olacak Mı?

BlackBerry Evolve ve Evolve X Özellikleri Android işletim tabanına sahip olan yepyeni iki telefon ile karşımıza çıkmaya hazırlanan Blackberry sonunda bu telefonların duyurusunu da yaptı. Şüphesiz ki BlackBerry dendiğinde akla fiziksel QWERTY klavyesi geliyor ancak şimdi piyasaya sunulmak için hazırlanan bu iki yeni model tamamen ekran tasarımı sunacak. İşte yeni...

Devamını Görüntüle