Biri Karadan Biri Denizden İki Hayvana Şiddet Girişimi - Gecenin Fotoğrafı
En Taze

Biri Karadan Biri Denizden İki Hayvana Şiddet Girişimi

huzunlu
Biri Karadan Biri Denizden İki Hayvana Şiddet Girişimi

Muğla’dan köpeğe yapılan işkence, Gemlik’ten yunus balığı katliamı haberleri insanın kanını donduruyor

 Sosyal Medyanın hayatımıza en büyük katkısı  bugünlerde sanırım sizlerde katılacaksınız hayvanlara acımasızca işkence yapanların deşifre edilmesi oldu. İnsanlığımızdan utanır hale geldik ve hatta neredeyse hangisi hayvan diye birbirimize sorar olduk. İşte Hayvanlara yapılan işkencelere ait en son haberlerin biri Muğla’dan biri de Gemlik’ten geldi. Muğla’da bir köpeği arabasının arkasına bağlayarak sürükleyen bir şahıs ile, Gemlik’te karaya vuran yunusu daha ölmeden doğrayan başka bir şahsın haberleri sosyal medyada tepkilerin çığ gibi büyümesine neden oldu.

Muğla Plakalı bir araba köpeği sürükledi

Muğla Seydikemer ilçesinde, otomobilin arkasına iple bağlanarak sürüklenen köpek videosu, sosyal medyada tepkilere yol açtı. Sosyal medyada hızla yayılan işkence videosuna tepki yağdı. Binlerce paylaşım yapılan video için Muğla polisi harekete geçti. Hayvanlara acımasızca işkence yapanların bir an önce cezalandırılmasını isteyenler yorumlarda oldukça sert tepkiler gösterdi.

Yapılan işkence iddialara göre Fethiye-Antalya Karayolu Bekçiler Mahallesi yakınlarında gerçekleşti. Seyir halindeki bir başka araçtan çekilen görüntülerde henüz kimliği belirlenemeyen bir kişinin kullandığı 48 F 3848 plakalı otomobilin arkasına boynundan bağlanarak sürüklendi.  Başka bir araçtan kaydedilen görüntülerde çeken kişinin ağlama sesleri ile yanındaki sürücünün korna basarak durdurmaya çalışmaları sonuçsuz kaldı. Uzun bir süre çekilen köpeğin bulunduğu otomobil bir süre sonra durduruldu. Sosyal medyada günün konusu olan görüntüler için harekete geçen hayvan severler Muğla Polisi’ne şikayette bulundu. Otomobil sürücüsünün yakalama çalışmaları başlatılırken detaylı polis soruşturması devam ediyor.

 

Karaya vuran yunusu doğradılar

Bursa Gemlik’te ise karaya vuran yunus canlı canlı, bulan kişiler tarafından doğrandı. O anlar duyarlı, hayvansever vatandaşların kamerasına an be an yansıdı. Bugünün ikinci hayvanlara yapılan işkence haberi olarak değerlendirilen görüntüler üzerine Gemlik Polisi de soruşturma başlattı.   Sosyal Medyada yayınlanan bu görüntüler hayvanlara acımasızca işkence eden herkesin en kısa zamanda ceza almasını sağlayacak kanunların da çıkması gerektiğinin de bir kez daha kanıtlanmış oldu.

Başlıklar: ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

24 Temmuz 2018, 11:41

Uçak yolculukları esnasında el bagajında sadece 100 ml sıvı bulundurulabiliyor ancak yeni bir teknoloji ile bu durum değişebilir!

hahah
Uçak Yolculukları İçin Müjdeli Haber!

GeceninFotografi.com Ailesi olarak 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınızı Kutlarız.

Devamını Görüntüle