En Taze

Beşiktaş, Fenerbahçe ve Başakşehir’in rakipleri belli oldu

boom
Beşiktaş, Fenerbahçe ve Başakşehir’in rakipleri belli oldu

Beşiktaş, Fenerbahçe ve Başakşehir’in rakipleri belli oldu

2018 – 2019 sezonu Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi play-off turu kura çekimi İsviçre’nin Nyon kentinde gerçekleştiriliyor. Fenerbahçe’nin Benfica’yı elemesi durumunda bir sonraki rakibi PAOK – Spartak Moskova maçı galibi olacak. Beşiktaş ise LASK Linz’i elemesi durumunda Nordsjælland – Partizan eşleşmesinin galibiyle karşı karşıya gelecek. Başakşehir de bir üst tura çıkarsa Olympiakos – Luzern eşleşmesinin galibiyle oynayacak.

Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi kura çekimi ile bir sonraki tur eşleşmeleri netleşiyor 

Fenerbahçe Benfica’yı elemesi halinde Şampiyonlar Ligi play-off turundaki rakibi Rusya ile Ukrayna takımlarının birbirleriyle eşleşememesi nedeniyle PAOK – Spartak Moskova maçının galibiyle karşılaşacak. Şampiyonlar Ligi play-off turu ilk maçları 21-22 Ağustos tarihlerinde, rövanş mücadeleleri ise 28-29 Ağustos tarihlerinde oynanacak. Fenerbahçe’nin bu turda Benfica’ya elenmesi halinde ise UEFA Avrupa Ligi gruplarına direkt katılımı gerçekleşecek.

Beşiktaş ise, LASK Linz’i elemesi durumunda UEFA Avrupa Ligi play-off turunda Nordsjælland – Partizan eşleşmesinin galibiyle karşı karşıya gelecek.  İlk maç 23 Ağustos’ta İstanbul, rövanş ise 30 Ağustos’ta deplasmanda oynanacak. Başakşehir, Burnley’yi elemesi durumunda UEFA Avrupa Ligi play-off turunda Olympiakos – Luzern eşleşmesinin galibiyle karşı karşıya gelecek.

Başlıklar: , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

06 Temmuz 2018, 10:50

Komik İnsanlar Daha mı Zeki?

Avusturyalı uzmanlar ince esprilerden ve mizah tarzından hoşlananların daha az zevk alanlara oranla daha zeki olduklarını iddia etmişler ve ispatlamışlar, teoriye göre espriyi kurmak ve oluşturmak kişide bilimsel ve duygusal yeteneklerin fazlasıyla olduğu anlamına gelmektedir.

Devamını Görüntüle