Bayan Öğretmene Ölümcül Tekme - Gecenin Fotoğrafı
En Taze

Bayan Öğretmene Ölümcül Tekme

huzunlu
Bayan Öğretmene Ölümcül Tekme

Bayan Öğretmene Ölümcül Tekme

Batman’da yolda yürürken motosikletli şehir magandasının hedefi olan 23 yaşındaki Devrim Akçakay isimli genç kız, seyir halindeki motosikletliden aldığı ölümcül tekme etkisiyle yere yığıldı. Olayda yaralanan genç, kız bir gün hastanede kaldıktan sonra taburcu edildi.

Geçtiğimiz hafta, özel bir rehabilitasyon merkezinde zihinsel engelli öğretmeni olarak çalışan Devrim Akçakay, işe giderken Diyarbakır Caddesi’nde motosikletli şehir magandasının hedefi oldu. motosikleti ile seyir halindeyken genç kıza arkadan ölümcül tekme atan maganda, olay yerinden hızla uzaklaştı. Çevredeki iş yerlerinin kamerası ise saldırı anını  saniye saniye kaydetti. Saldırıda yere yığılıp yaralanan Devrim Akçakay isimli genç kızın yardımına çevrede bulunan esnaflar yetişti. Genç kız kaldırıldığı hastanede bir günlük tedavinin ardından taburcu edildi.

Öğretmen şikayetçi oldu, Polis saldırganı arıyor

Öte yandan saldırgandan şikayetçi olan Devrim Akçakay, motosikletli şehir magandasının bulunup cezalandırılmasını istedi. Batman’da “Guli” takma ad kullandığı tespit edilen magandanın saldırıyı hangi gerekçeyle gerçekleştirdiği ise henüz bilinmiyor. Saldırganın bulunması için polisin çalışma başlattığı öğrenildi.

 

Başlıklar: ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

24 Mayıs 2018, 19:20

#FreeEzhel Ezhel Gözaltına Alındı!

Son yıllarda yaptığı "Şehrimin Tadı" şarkısı ile iyi bir çıkış yakalayan "Ezhel" gerçek adıyla Sercan ipekçioğlu göz altına alındı. Bak bak olaya bak. Yurdum insanının tecavüz etmediği canlı/cansız varlık kalmazken, kadın erkek çoluk cocuk dinlemeden alınan canların sayısız failleri her türlü suçtan aklanırken milletin derdi müzik/sinema sektöründe ne kadar açık...

Devamını Görüntüle