Anahtarı Evde Unutan Anne Çocuğunu 5.Kattan İple Sarkıttı - Gecenin Fotoğrafı
En Taze

Anahtarı Evde Unutan Anne Çocuğunu 5.Kattan İple Sarkıttı

boom
Anahtarı Evde Unutan Anne Çocuğunu 5.Kattan İple Sarkıttı

Korkunç Olay Cep Telefonları ile Görüntülendi Sosyal Medyada Tepki Çekti…

Siverek’te anahtarını evde unutan kadın, beline ip bağladığı küçük çocuğunu çatıdan balkona sarkıtarak, eve soktuktan sonra kapıyı açtırdı.
Olay, Siverek ilçesine bağlı Fırat Mahallesi’nde meydana geldi. Apartmanın 5’inci katında oturan, ismi öğrenilemeyen kadın, evde unuttuğu anahtarını almak için tehlike bir yöntem kullandı. 5- 6 yaşlarındaki çocuğunun beline ip bağlayan kadın, çatıdan balkona sarkıttı. Bu sırada korku yaşayan ve çığlıkları duyulan küçük çocuk, balkona inmeyi başarıp, eve girdikten sonra annesine kapıyı açtı. Komşular tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedilen görüntüler, sosyal medyada paylaşıldı. Görüntüleri izleyen sosyal medya kullanıcıları, çocuğunun hayatını tehlikeye sokan kadına tepki gösterdi.

Başlıklar:

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

08 Temmuz 2018, 02:47

Sırrı Çözülemeyen Bermuda Şeytan Üçgeni

Reddit Facebook’u Geçti Reddit yükseldi. ABD’nin yıldızlar yarışında Reddit Facebook’u Geçti ve yükseldi. Alexa’nın ABD çapındaki güncel listesinde bir değişiklik yaşandı ve Reddit Resmen Facebook‘u geçti. ABD bazında şuanda 3. site olarak sıralamaya giren Reddit kullanıcı sayısını oldukça yükseltmeye yönelik çalışmalar yapmış gibi gözüküyor. Facebook aslında popülerliğini yitiriyor gibi cümlelerin...

Devamını Görüntüle