80'lerin Sevilen Dizisi ALF Ekranlara Dönüş Yapıyor - Gecenin Fotoğrafı
En Taze

80’lerin Sevilen Dizisi ALF Ekranlara Dönüş Yapıyor

hahah
80’lerin Sevilen Dizisi ALF Ekranlara Dönüş Yapıyor

80’lerin Ünlü Komedi Dizisi ALF Ekranlara Dönüş Yapıyor

1980’li yılların efsanesi haline gelen sitcom komedi dizisi  ALF yeniden çekiliyor. Warner Bros’un hazırlayacağı dizide, yeni bir aile ve çevresinde yeni karakterlerin yer alması bekleniyor.

NBC kanalında ilk olarak 1986 yılında başlayan ve dört sezon, 99 bölüm olarak devam eden dizinin hangi kanalda yayınlanacağı henüz açıklanmadı.

Dizi, “Yaratık Yaşam Formu” anlamına gelen “Alien Life Form” kısaltması olarak, Melmac gezegeninden gelen uzaylı karakterin bir aileye davetsiz misafir olarak katılmasıyla gelişen hikayeleri ele alıyordu.

Dizide uzun süre konu edilen meselelerden biri, uzaylı misafirin Tanner ailesinin kedisini yeme arzusuydu.

Tom Patchett’in yarattığı dizide uzaylı kuklayı Paul Fusco oynatıyordu.

Yeni dizide, orjinal dizinin yazarları Tom Patchett ve Paul Fusco, kamera arkasındaki ekipte olacaklar.

Müşfik Kenter’den sonra ALF sevilir mi?

Max Wright, Anne Schedeen, Andrea Elson ve Benji Gregory’nin başrollerde yer aldığı dizide ALF karakterini Müşfik Kenter seslendiriyordu. Dizinin  sevilmesi bir anlamda 2012’de kaybettiğimiz Müşfik Kenter sayesinde olmuştu. Yeni dönemde bakalım Uzaylı karaktere ülkemizde hangi seslendirme sanatçısı hayat verecek? Ve tabii Müşfik Kenter gibi büyük bir ustanın yerini doldurabilecek mi? Yeni hikayelerle seyircinin karşısına çıkacak dizi, ilk ve nostaljik olan dizi kadar sevilecek mi? Tüm bu sorular merak konusu….

 

 

Başlıklar: , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

09 Temmuz 2018, 18:32

Dünyanın En Eski Tapınağı Türkiye’de bulundu

Tek Başına Tarih Yazdı Yıl 1967….O yıllarda yalnızca erkeklerin yarışabildiği ve kadınların koşmasına izin verilmeyen Boston Maratonu’nda engellemelere rağmen koşmayı başaran Kathrine Switzer’in öyküsünü anlatacağız sizlere…Şimdilerde 70 yaşında olan Switzer, katıldığı olaylı Boston Maratonu’ndan 50 yıl sonra tekrar koştu,  Kadınların spor müsabakalarında yer alması için gösterdiği çabası an be an...

Devamını Görüntüle