8 En iyi İlluminati Kitabı - Gecenin Fotoğrafı
En Taze

8 En iyi İlluminati Kitabı

geek
8 En iyi İlluminati Kitabı

8 En iyi İlluminati Kitabı

İlluminati konusuna ilgi duyuyorsanız ve İlluminati kitabı arayışındaysanız, gizli örgüt hakkında araştırmayı bir hayli derinleştirmeniz gerek. Ancak sadece araştırma yapmakla kalmayıp bu konuda yayınlanmış birçok kitap sayesinde İlluminati’nin organizasyonunu, dünya tarihinde neleri değiştirdiğini, teorilerini öğrenebilirsiniz. Şimdiye kadar bu konuyla ilgili birçok kitap yazılmıştır. Anlatımları açısından bakıldığında en iyi 8 İlluminati kitabı sizler için derledik. İlluminati hakkında merak ettiğiniz tüm ayrıntıları bulabileceğiniz  8 İlluminati kitabı….

Illuminati’nin Gizli Tarihi David Livingstone

İlluminati dünyada ulusların üzerinde her yere hakim olmayı hedefleyen her devirde varlığını sürdürmüş gizli bir örgüttür. Bu örgüt tüm dünyadaki çoğu politikacı, iş adamı, bürokratı ve kilit görevlerdeki insanları zaman zaman satın alarak zaman zaman şantaj ve tehdit ile istediklerini yapmaya zorlamışlardır. Dünyadaki hakimiyetlerini sürdürebilmek adına savaş başlatmaktan ya da katliam, soykırım yapmaktan çekinmemişlerdir. İlluminati Örgütü, bu amaçla IMF gibi , CFR gibi ,  Bilderberg ve Masonik oluşumları örgütlemişlerdir. Servetlerinin rakamı bilinmeyecek kadar çok olan bu örgüt, tüm insanlığa hükmetmeyi hedeflemektedir.

İlluminati’nin Gizli Tarihi, geçmişten günümüze gelen bu gizli topluluğun, terörün de küresel çatışmaları desteklemesiyle beslendikleri görülmüştür. Okurken nasıl yani? Diyeceğiniz ve elinizden düşüremeyeceğiniz bu kitapta dünyayı yöneten hükümdarlardan, günümüzdeki siyasetçilere kadar örgütün işleyişinde var olmasında nasıl etkili olduklarını öğreneceksiniz..

İlluminati kitabı Stephen J.Watson

Subliminal mesaj; anlatılmak istenen mesajın bir başka sıradan görüntü veya sesin içine yerleştirilmesi işlemidir.  İlk bakışta anlaşılmasalar da bilinçaltımız bu mesajlardan etkilenir. Özellikle propaganda ve reklamcılıkta kullanılan subliminal mesaj İlluminati örgütünün de kullandığı bir yoldur.

Amacı, kendi hedefleri doğrultusunda dünyayı ele geçirmek olan bu örgüt, suikastten tutun da insan deneylerine, rüşvetten şantaja kadar her türlü yolu amaçlarına ulaşmak için kullanabilirler. Ülkeler içinde daha büyük kötü düşüncelere sahiplerdir. Ekonomik krizler ya da terörizm  kullanım yoluna gitmişlerdir. Günümüzde de dünyanın kaderini değiştiren bir çok olayın nedeni olarak bu örgüt görülmektedir.  Bu İlluminati kitabı, ilk çıkışından itibaren İlluminati’yi A’dan Z’ye detaylı bir araştırmanın eseridir.

Intrigue Ring ”Entrika Çemberi: Küresel İlluminati Komplosunun Gizli İç Çemberi” Texe Marrs

Gizemli bir şekilde gizlenmiş, on acımasız adam İlluminati komplosunun “İç Çemberi” ni oluşturur. Dokuz yıl süren yoğun araştırma soruşturmasına dayanan bu önemli eserde, Texe Marrs bu kötü adamların “Büyük İş” dedikleri şeytani planı ortaya koyuyor.

İç Çember, CFR, Üçlü Komisyon, Bilderbergers, Sion Tarikatı, Kafatası ve Kemikler Düzeni ve Büyük Masonluk Köylüleri gibi bu türden kötü örgütlerin gündemini belirliyor. Merkezi İstihbarat Teşkilatı (CIA), Rus KGB’si ve İngiliz İstihbaratı da İç Çember için çalışmakta ve direktiflerini uygulamaktadır. Başkanlar, başbakanlar ve diktatörler de bu gizli gruba yayıldı.Dünya Hükümeti’ni bir araya getirdi. İç Daire de Başkan Bill Clinton, Başkan Yardımcısı Al Gore, Senato Lideri Trent Lott, Genel Colin Powell ve milyarder Ross Perot’u kontrol ediyor mu? Entrika Çemberi, Dünya Komplosu ile ilgili şok edici gerçekleri ortaya çıkarır.

Codex Magica “Codex Magica: Gizli İşaretler, Gizemli Semboller ve İlluminati’nin Gizli Kodları “ Texe Marrs

Sakladıkları hastalıkları ortaya çıkarmanın bir yolu olmadığını düşündüler. Yanılıyorlardı. Şimdi, bu muhteşem kitaptaki inanılmaz ifşalar sayesinde,İlluminati’nin  en içteki sırlarını keşfedebilirsiniz. İlluminati’nin üyelerini tanımlayabilir ve kontrol ve manipüle etmek için şaşırtıcı planlarını çözebilirsiniz. İlluminati kodunu bozabilirsiniz.

Codex Magica, kapsamı ve ifşaatlarında harika bir üslupla elinizden  1000’den fazla gerçek fotoğraf ve illüstrasyon içerir. Kendi gözlerinizle dünyanın önde gelen politikacılarını ve ünlüleri göreceksiniz. Gizli sinyallerini ve kodlanmış resimli mesajlarını anladıktan sonra, dünyanız asla aynı olmayacaktır. Kader açıklanacak ve sizler de gerçeği bileceksiniz ve her şey sizin için daha da netleşecek.

Angels and Demons “Melekler ve Şeytanlar” Dan Brown

İsviçreli bir araştırma tesisinde dünyaca ünlü bir bilim adamı acımasızca öldürüldüğünde, Harvard profesörü Robert Langdon, ölü adamın göğsüne gizlenmiş gizemli sembolü belirlemek için çağrılır. Cinayet, yaklaşık dört yüz yıl süren bir gizli kardeşlik olan İlluminati’nin eseridir. Vatikan’ın duvarlarının içinde, durdurulamaz bir devinim bombası, giderek tehlikeli bir hal alır. Dakikalar geçerken, Langdon güzel ve gizemli bir İtalyan bilim adamı olan Vittoria Vetra ile güçlerini birleştirir. Melekler ve Şeytanlar, Roma’nın antik döneminden okuyucuyu merak ettiren nefes kesici bir gerilim romanı olarak karşımıza çıkıyor. Melekler ve Şeytanlar, bilim ve din arasındaki savaş daha da büyüdükçe, karanlık hakikatlere doğru aydınlanma yolculuğuna başlar.

 

 

 The Illuminati: The Secret Society That Hijacked the World “İlluminati: Dünyayı Ele Geçiren Gizli Toplum” Jim Marrs

Büyük bankalar ve para manipülasyonları… Rockefellers, Rothschilds, Adamses ve Bushes için olası bağlantılar. İlluminati Ödüllü bir gazeteci ve yazar Jim Marrs tarafından kaleme alındı. Tarihin, işleyişinin, devam eden etkisinin ve bu gizli düzenin gizli ve güçlülüğüne ışık tutuyor. Marrs, vahşi spekülasyonları ve eleştirel düşünürleri bu gizli örgütün gerçek hikayesini anlatmak için susturma teşebbüslerini engelliyor.Köklerini Amerika Birleşik Devletleri’nin bir dolarlık banknotundaki tasvirini “Bavyera’nın Eski ve Işıklı Sergileri” olarak araştırıyor.

The Illuminati: Facts & Fiction “İlluminati: Gerçekler ve Kurgu” Mark Dice

Gizli toplumlar yüzlerce yıldır hem insanları büyüledi hem de korkuttu. Çoğu zaman İlluminati, dünyaya yayılan komploların çekirdeği olarak bahsedilir. İlluminati aslında, 1770’lere dayanan devrimlerin ve dünya egemenliğinin hedeflerini taşıyan tarihsel bir gizli toplumdur. O zamandan beri, İlluminati’yi içeren söylentiler ve komplo teorileri yayılmaya devam ediyor, bazen de Dan Brown Melekler ve Şeytanlar  gibi popüler romanlara ve Lara Croft: Tomb Raider gibi Hollywood filmlerine doğru yol alıyorlar. Son zamanlarda, müzik videolarının, ödül şovlarının ve spor etkinliklerinin bir şekilde bağlantılı olduğu söyleniyor. Konuyla ilgili tüm bilgileri gözden geçirdiğinizde, gerçeğin kurgudan daha garip olduğuna şaşırabilirsiniz. İlluminati’de, Gerçekler ve Kurgu, yazar Mark Dice,İlluminati tarihini Hollywood’dan ayırır ve gizli toplumun masallarının neden ölmeyeceğini gösterir.

The Secret Message of Jules Verne “Jul Verne’nin gizli mesajları” Michael Lamy

Yazar Michael Lamy, Jules Verne’nin zamanının önemli gizli toplumlarına – Freemasons, Golden Dawn, Angelic Society ve Rosicrucians – bağlantılarını araştırıyor ve Verne’nin yazılarını bu emirlerin sırlarını ve kutsal sembolizmini şifrelemek için nasıl kullandığını açıklıyor. Verne’nin çalışması, ezoterik gelenekler, kutsal coğrafya ve insanlığın gizli tarihi üzerine öğretilerle zenginleştirdiğini göstermektedir.

Sonuç

İlluminati derin bir konudur. Okudukça olaylara bakış açınız değişecek ve dünya tarihine farklı bir gözle bakmaya başlayacaksınız.

 

 

Başlıklar: , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

02 Ağustos 2018, 18:51

Prof. Dr. Ali Nesin’e Büyük Ödül

NASA, Uzaya Gidecek Astronotları Açıklamaya Hazırlanıyor! NASA, SpaceX ve Boeing ile uzaya insanlı uzay aracı yollama planları içerisindeyken, iş birliği yapılan firmalar nedeni ile bu proje biraz ertelenecek gibi görünüyor. Ancak ne kadar ertelenirse ertelensin bu projenin hayata geçeceğine kesin gözüyle bakabiliriz. Uzay ajansı, bütün testleri tamamladıktan sonra yüksek teknoloji...

Devamını Görüntüle